Stycznik powietrzny CEM300E.22 250V-AC/DC 004656304 ETI
Stycznik powietrzny CEM300E.22 250V-AC/DC 004656304 ETI (004656304)
  • Producent: ETI-POLAM
  • Numer katalogowy: 004656304
  • Kod kreskowy EAN: 7890355553572
  • Indeks/kod produktu: 1000004
  • Jednostka miary: szt
  • Kategoria: Stycznik AC
10 dni
Stan magazynowy producenta
6 SZT
10 dni
Porównaj
Do ulubionych
Opis produktu: Stycznik powietrzny CEM300E.22 250V-AC/DC 004656304 ETI
Parametry techniczne: Stycznik powietrzny CEM300E.22 250V-AC/DC 004656304 ETI
Parametr Wartość
Liczba styków głównych zwiernych 3
Liczba styków pomocniczych rozwiernych 2
Liczba styków pomocniczych zwiernych 2
Rodzaj napięcia sterowania AC/DC
Rodzaj podłączenia styków głównych Połączenie szynowe
Wersja modułowa nie
Znamionowa moc pracy dla AC-3, 400 V 160 kW
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz 208 - 250 V
Znamionowe napięcie sterowania Us dla DC 208 - 250 V
Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-1, 400 V 410 A
Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-3, 400 V 300 A