Polecane
Cena: |
69,02 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
68,71 |
zł netto |
Cena: |
84,90 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
84,51 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
8 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: DILM9-10-EA(230V50HZ,240V60HZ) Stycznik 4kW 400V sterowanie 230VAC 190029 EATON
Liczba styków głównych rozwiernych: 0
Liczba styków głównych zwiernych: 3
Liczba styków pomocniczych rozwiernych: 1
Liczba styków pomocniczych zwiernych: 1
Rodzaj napięcia sterowania: AC
Rodzaj podłączenia styków głównych: Połączenie śrubowe
Wersja modułowa: nie
Znamionowa moc pracy dla AC-3, 400 V: 4 kW
Znamionowa moc pracy dla AC-4, 400 V: 2.5 kW
Znamionowa moc pracy NEMA: 3.7 kW
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz: 230 ... 230 V
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz: 240 ... 240 V
Znamionowe napięcie sterowania Us dla DC: 0 ... 0 V
Znamionowy prąd pracy dla AC-4, 400 V: 6 A
Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-1, 400 V: 22 A
Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-3, 400 V: 9 A
Parametry techniczne: DILM9-10-EA(230V50HZ,240V60HZ) Stycznik 4kW 400V sterowanie 230VAC 190029 EATON
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Głębokość | 75 mm |
| Liczba styków głównych rozwiernych | 0 |
| Liczba styków głównych zwiernych | 3 |
| Liczba styków pomocniczych rozwiernych | 0 |
| Liczba styków pomocniczych zwiernych | 1 |
| Napięcie pracy dla AC 50 Hz | 24 - 690 V |
| Napięcie pracy dla AC 60 Hz | 24 - 690 V |
| Rodzaj napięcia sterowania | AC |
| Rodzaj podłączenia styków głównych | Połączenie śrubowe |
| Szerokość | 45 mm |
| Wersja modułowa | nie |
| Wysokość | 68 mm |
| Znamionowa moc pracy dla AC-3, 400 V | 4 kW |
| Znamionowa moc pracy dla AC-4, 400 V | 2.5 kW |
| Znamionowa moc pracy NEMA | 3.7 kW |
| Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz | 230 - 230 V |
| Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz | 240 - 240 V |
| Znamionowe napięcie sterowania Us dla DC | 0 - 0 V |
| Znamionowy prąd pracy dla AC-4, 400 V | 6 A |
| Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-1, 400 V | 22 A |
| Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-3, 400 V | 9 A |
Pliki do pobrania
01_00004777 -
m/download/20589562/01-00004777.pdf [548.10 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Eaton Electric Sp. z o.o. ul. Galaktyczna 30 80-299 Gdańsk pl-gdansk@eaton.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Eaton Electric Sp. z o.o. ul. Galaktyczna 30 80-299 Gdańsk pl-gdansk@eaton.com
Produkty z tej samej kategorii co DILM9-10-EA(230V50HZ,240V60HZ) Stycznik 4kW 400V sterowanie 230VAC 190029 EATON
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135