Stycznik silnikowy miniaturowy CEC012.10-24V-50/60HZ 004641074 ETI
Stycznik silnikowy miniaturowy CEC012.10-24V-50/60HZ 004641074 ETI (004641074)
  • Producent: ETI-POLAM
  • Numer katalogowy: 004641074
  • Kod kreskowy EAN: 7890355552698
  • Indeks/kod produktu: 859479
  • Jednostka miary: szt
  • Kategoria: Stycznik AC
10 dni
Stan magazynowy producenta
150 SZT
10 dni
Porównaj
Do ulubionych
Opis produktu: Stycznik silnikowy miniaturowy CEC012.10-24V-50/60HZ 004641074 ETI
Parametry techniczne: Stycznik silnikowy miniaturowy CEC012.10-24V-50/60HZ 004641074 ETI
Parametr Wartość
Liczba styków głównych zwiernych 3
Liczba styków pomocniczych zwiernych 1
Rodzaj napięcia sterowania AC
Rodzaj podłączenia styków głównych Zacisk ramowy
Znamionowa moc pracy dla AC-3, 400 V 5.5 kW
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz 24 - 24 V
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz 24 - 24 V
Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-1, 400 V 22 A
Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-3, 400 V 13.7 A