DILEEM-10(24V50/60HZ) Stycznik mocy AC-3 400V 3kW 3P 051596 EATON
DILEEM-10(24V50/60HZ) Stycznik mocy AC-3 400V 3kW 3P 051596 EATON (051596)
  • Producent: EATON ELECTRIC
  • Numer katalogowy: 051596
  • Kod kreskowy EAN: 4015080515968
  • Indeks/kod produktu: 171463
  • Jednostka miary: szt
  • Kategoria: Stycznik AC
Nasz stan magazynowy
4 SZT
24h
Porównaj
Do ulubionych
Opis produktu: DILEEM-10(24V50/60HZ) Stycznik mocy AC-3 400V 3kW 3P 051596 EATON
Stycznik mocy, zgodnie z IEC/EN60947, 3-biegunowy, z połączeniami śrubowymi, możliwość rozbudowy o maksymalnie 4 łączników pomocniczych, z 1 łącznikami pomocniczymi jako zestyk wymuszony, mocowanie na śruby i zaciski, ui 690V, stopień ochrony IP20, zabezpieczenie przed dotknięciem zgodnie z VDE 0106 cz. 100, trwałość 7 mln cyklów łączenia mechanicznego, dostępne akcesoria: moduły łączników pomocniczych, układy ochronne, zwory punktu gwiazdowego, łączni równoległy, komplet okablowania, blokada mechaniczna
Parametry techniczne: DILEEM-10(24V50/60HZ) Stycznik mocy AC-3 400V 3kW 3P 051596 EATON
Parametr Wartość
Głębokość 52 mm
Liczba styków głównych rozwiernych 0
Liczba styków głównych zwiernych 3
Liczba styków pomocniczych rozwiernych 0
Liczba styków pomocniczych zwiernych 1
Napięcie pracy dla AC 50 Hz 24 - 690 V
Napięcie pracy dla AC 60 Hz 24 - 690 V
Rodzaj napięcia sterowania AC
Rodzaj podłączenia styków głównych Połączenie śrubowe
Szerokość 45 mm
Wersja modułowa nie
Wysokość 58 mm
Znamionowa moc pracy dla AC-3, 400 V 3 kW
Znamionowa moc pracy dla AC-4, 400 V 2.2 kW
Znamionowa moc pracy NEMA 2.2 kW
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz 24 - 24 V
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz 24 - 24 V
Znamionowe napięcie sterowania Us dla DC 0 - 0 V
Znamionowy prąd pracy dla AC-4, 400 V 5 A
Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-1, 400 V 22 A
Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-3, 400 V 6.6 A
Pliki do pobrania
Produkty z tej samej kategorii co DILEEM-10(24V50/60HZ) Stycznik mocy AC-3 400V 3kW 3P 051596 EATON