Polecane
Cena: |
87,33 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
87,32 |
zł netto |
Cena: |
107,41 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
107,40 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
3 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Mikroprocesorowy czujnik kolejności i zaniku faz z regulowanym progiem asymetrii i czasem zadziałania montaż na szynie DIN,True RMS CKF-BT-TRMS F&F
Czujnik kolejności i zaniku faz przeznaczony jest do zabezpieczania silników elektrycznych zasilanych z sieci trójfazowej w przypadkach zaniku napięcia w co najmniej jednej fazie lub asymetrii napięć między fazami, grożących zniszczeniem silnika, oraz zabezpieczeniem kierunku obrotów silnika w przypadku zmiany faz przed czujnikiem.
Parametry techniczne: Mikroprocesorowy czujnik kolejności i zaniku faz z regulowanym progiem asymetrii i czasem zadziałania montaż na szynie DIN,True RMS CKF-BT-TRMS F&F
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Detekcja zaniku fazy | tak |
| Zakres pomiarowy napięcia | 190 - 270 V |
| Funkcja kontroli nadnapięciowej | tak |
| Funkcja kontroli podnapięciowej | tak |
| Głębokość | 0 mm |
| Kontrola asymetrii faz | tak |
| Kontrola kolejności faz | tak |
| Liczba styków przełącznych | 1 |
| Liczba styków rozwiernych | 0 |
| Liczba styków zwiernych | 0 |
| Maksymalna dozwolona zwłoka czasowa przy podaniu zasilania | 4 s |
| Maksymalna dozwolona zwłoka czasowa przy zaniku zasilania | 1 s |
| Minimalna regulowana zwłoka czasowa przy podaniu zasilania | 4 s |
| Minimalna regulowana zwłoka czasowa przy zaniku zasilania | 1 s |
| Napięcie pracy dla AC 50 Hz | 150 - 280 V |
| Napięcie zasilające dla AC 50 Hz | 150 - 280 V |
| Rodzaj napięcia zasilającego | AC |
| Rodzaj napięcia zasilania | AC |
| Rodzaj połączenia elektrycznego | Połączenie śrubowe |
| Szerokość | 0 mm |
| Wymagane zewnętrzne źródło zasilania | tak |
| Wysokość | 0 mm |
| Z odłączalnymi zaciskami | nie |
| Znamionowy prąd załączania | 16 A |
Pliki do pobrania
ff_ckf_bt_inst_d151023_pl.pdf [2022-03-10 10:40, 75.20 kB]
146033 -
m/download/23006321/146033.pdf [603.31 kB]
129308 -
m/download/23006323/129308.pdf [75.20 kB]
129302 -
m/download/23006320/129302.pdf [219.93 kB]
129306 -
m/download/23006322/129306.pdf [224.37 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: F&F Filipowski Spółka Komandytowa ul. Konstantynowska 79/81 95-200 Pabianic biuro@fif.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: F&F Filipowski Spółka Komandytowa ul. Konstantynowska 79/81 95-200 Pabianic biuro@fif.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Mikroprocesorowy czujnik kolejności i zaniku faz z regulowanym progiem asymetrii i czasem zadziałania montaż na szynie DIN,True RMS CKF-BT-TRMS F&F
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135