Polecane
Cena: |
159,31 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
159,30 |
zł netto |
Cena: |
195,95 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
195,94 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
3 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Mikroprocesorowy czujnik zaniku fazy z regulowanym progiem asymetrii - 2 styki separowane 2Z/R,True RMS CZF-334-TRMS F&F
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Detekcja zaniku fazy | tak |
| Zakres pomiarowy napięcia | 320 - 480 V |
| Funkcja kontroli nadnapięciowej | tak |
| Funkcja kontroli podnapięciowej | tak |
| Głębokość | 0 mm |
| Kontrola asymetrii faz | tak |
| Kontrola kolejności faz | nie |
| Liczba styków przełącznych | 2 |
| Liczba styków rozwiernych | 0 |
| Liczba styków zwiernych | 0 |
| Maksymalna dozwolona zwłoka czasowa przy podaniu zasilania | 60 s |
| Maksymalna dozwolona zwłoka czasowa przy zaniku zasilania | 1 s |
| Minimalna regulowana zwłoka czasowa przy podaniu zasilania | 1 s |
| Minimalna regulowana zwłoka czasowa przy zaniku zasilania | 1 s |
| Napięcie pracy dla AC 50 Hz | 150 - 280 V |
| Napięcie zasilające dla AC 50 Hz | 150 - 280 V |
| Rodzaj napięcia zasilającego | AC |
| Rodzaj napięcia zasilania | AC |
| Rodzaj połączenia elektrycznego | Połączenie śrubowe |
| Szerokość | 0 mm |
| Wymagane zewnętrzne źródło zasilania | tak |
| Wysokość | 0 mm |
| Z odłączalnymi zaciskami | nie |
| Znamionowy prąd załączania | 6 A |
Pliki do pobrania
Karta-katalogowa -
m/download/23831908/karta-katalogowa.pdf [827.37 kB]
CZF-334-TRMS-instructions-for-use-pl-1 -
m/download/23831905/czf-334-trms-instructions-for-use-pl-1.pdf [832.63 kB]
CZF-334-TRMS-instructions-for-use-en-1 -
m/download/23831907/czf-334-trms-instructions-for-use-en-1.pdf [794.85 kB]
CZF-334-TRMS-instructions-for-use-1 -
m/download/23831910/czf-334-trms-instructions-for-use-1.pdf [87.02 kB]
CZF-334-TRMS-declaration-pref-origin-status-1 -
m/download/23831904/czf-334-trms-declaration-pref-origin-status-1.pdf [183.45 kB]
CZF-334-TRMS-declaration-RoHS-pl-1 -
m/download/23831909/czf-334-trms-declaration-rohs-pl-1.pdf [224.37 kB]
CZF-334-TRMS-declaration-CE-en-1 -
m/download/23831906/czf-334-trms-declaration-ce-en-1.pdf [184.28 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: F&F Filipowski Spółka Komandytowa ul. Konstantynowska 79/81 95-200 Pabianic biuro@fif.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: F&F Filipowski Spółka Komandytowa ul. Konstantynowska 79/81 95-200 Pabianic biuro@fif.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Mikroprocesorowy czujnik zaniku fazy z regulowanym progiem asymetrii - 2 styki separowane 2Z/R,True RMS CZF-334-TRMS F&F
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135