Polecane
Cena: |
61,95 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
60,19 |
zł netto |
Cena: |
76,20 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
74,03 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
98 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Czujnik kolejności i zaniku faz montaż na szynie DIN CKF-B F&F
Czujnik kolejności i zaniku faz przeznaczony jest do zabezpieczania silników elektrycznych zasilanych z sieci trójfazowej w przypadkach zaniku napięcia w co najmniej jednej fazie lub asymetrii napięć między fazami, grożących zniszczeniem silnika, oraz zabezpieczeniem kierunku obrotów silnika w przypadku zmiany faz przed czujnikiem.
Parametry techniczne: Czujnik kolejności i zaniku faz montaż na szynie DIN CKF-B F&F
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Detekcja zaniku fazy | tak |
| Funkcja kontroli nadnapięciowej | nie |
| Funkcja kontroli podnapięciowej | tak |
| Głębokość | 0 mm |
| Kontrola asymetrii faz | tak |
| Kontrola kolejności faz | tak |
| Liczba styków przełącznych | 0 |
| Liczba styków rozwiernych | 1 |
| Liczba styków zwiernych | 0 |
| Maksymalna dozwolona zwłoka czasowa przy podaniu zasilania | 3.5 s |
| Maksymalna dozwolona zwłoka czasowa przy zaniku zasilania | 1.5 s |
| Minimalna regulowana zwłoka czasowa przy podaniu zasilania | 3.5 s |
| Minimalna regulowana zwłoka czasowa przy zaniku zasilania | 1.5 s |
| Napięcie pracy dla AC 50 Hz | 150 - 280 V |
| Napięcie zasilające dla AC 50 Hz | 150 - 280 V |
| Rodzaj napięcia zasilającego | AC |
| Rodzaj napięcia zasilania | AC |
| Rodzaj połączenia elektrycznego | Połączenie śrubowe |
| Szerokość | 0 mm |
| Wymagane zewnętrzne źródło zasilania | tak |
| Wysokość | 0 mm |
| Z odłączalnymi zaciskami | nie |
| Znamionowy prąd załączania | 10 A |
Pliki do pobrania
ue_ff004_18_ckf_czf_czf_2_cp_dek_zgod_ce.pdf [2022-03-10 10:40, 219.93 kB]
Karta-katalogowa -
m/download/23671888/karta-katalogowa.pdf [710.49 kB]
CKF-B-instructions-for-use-1 -
m/download/23671890/ckf-b-instructions-for-use-1.pdf [1.37 MB]
CKF-B-declaration-pref-origin-status-1 -
m/download/23671887/ckf-b-declaration-pref-origin-status-1.pdf [219.93 kB]
CKF-B-declaration-RoHS-pl-1 -
m/download/23671889/ckf-b-declaration-rohs-pl-1.pdf [224.37 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: F&F Filipowski Spółka Komandytowa ul. Konstantynowska 79/81 95-200 Pabianic biuro@fif.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: F&F Filipowski Spółka Komandytowa ul. Konstantynowska 79/81 95-200 Pabianic biuro@fif.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Czujnik kolejności i zaniku faz montaż na szynie DIN CKF-B F&F
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135