Polecane
Cena: |
98,53 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
95,59 |
zł netto |
Cena: |
121,19 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
117,57 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
9 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Mikroprocesorowy czujnik zaniku i asymetrii faz monitor t<0,2s montaz na szynie DIN,True RMS CZF-312-TRMS F&F
Czujnik zaniku fazy CZF-312 służy do monitorowa-nia prawidłowości napięć i faz w sieci trójfazowej oraz zabezpieczenia urządzeń trójfazowych przed skutkami spadku napięcia, asymetrii napięć lub zaniku fazy.
Parametry techniczne: Mikroprocesorowy czujnik zaniku i asymetrii faz monitor t<0,2s montaz na szynie DIN,True RMS CZF-312-TRMS F&F
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Detekcja zaniku fazy | tak |
| Zakres pomiarowy napięcia | 140 - 270 V |
| Funkcja kontroli nadnapięciowej | tak |
| Funkcja kontroli podnapięciowej | tak |
| Głębokość | 0 mm |
| Kontrola asymetrii faz | tak |
| Kontrola kolejności faz | nie |
| Liczba styków przełącznych | 0 |
| Liczba styków rozwiernych | 1 |
| Liczba styków zwiernych | 1 |
| Maksymalna dozwolona zwłoka czasowa przy podaniu zasilania | 4 s |
| Maksymalna dozwolona zwłoka czasowa przy zaniku zasilania | 0.5 s |
| Minimalna regulowana zwłoka czasowa przy podaniu zasilania | 4 s |
| Minimalna regulowana zwłoka czasowa przy zaniku zasilania | 0.5 s |
| Napięcie pracy dla AC 50 Hz | 150 - 280 V |
| Napięcie zasilające dla AC 50 Hz | 150 - 280 V |
| Rodzaj napięcia zasilającego | AC |
| Rodzaj napięcia zasilania | AC |
| Rodzaj połączenia elektrycznego | Połączenie śrubowe |
| Szerokość | 0 mm |
| Wymagane zewnętrzne źródło zasilania | tak |
| Wysokość | 0 mm |
| Z odłączalnymi zaciskami | nie |
| Znamionowy prąd załączania | 8 A |
Pliki do pobrania
ff_czf_312_inst_a090206.pdf [2022-03-10 10:40, 68.72 kB]
146037 -
m/download/23006349/146037.pdf [601.04 kB]
134546 -
m/download/23006351/134546.pdf [68.72 kB]
134543 -
m/download/23006348/134543.pdf [219.93 kB]
134545 -
m/download/23006350/134545.pdf [224.37 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: F&F Filipowski Spółka Komandytowa ul. Konstantynowska 79/81 95-200 Pabianic biuro@fif.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: F&F Filipowski Spółka Komandytowa ul. Konstantynowska 79/81 95-200 Pabianic biuro@fif.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Mikroprocesorowy czujnik zaniku i asymetrii faz monitor t<0,2s montaz na szynie DIN,True RMS CZF-312-TRMS F&F
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135