Polecane
Cena: |
641,02 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
641,02 |
zł netto |
Cena: |
788,46 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
788,46 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
1 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Przekaźnik kolejności, zaniku i asymetrii faz, kontrola nad-/podnapięciowa 2P 0,1-30sek 400V AC EMR6-W400-M-1 184778 EATON
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Detekcja zaniku fazy | tak |
| Zakres pomiarowy napięcia | 300 - 500 V |
| Funkcja kontroli nadnapięciowej | tak |
| Funkcja kontroli podnapięciowej | tak |
| Głębokość | 103.7 mm |
| Kontrola asymetrii faz | nie |
| Kontrola kolejności faz | tak |
| Liczba styków przełącznych | 2 |
| Liczba styków rozwiernych | 0 |
| Liczba styków zwiernych | 0 |
| Maksymalna dozwolona zwłoka czasowa przy podaniu zasilania | 30 s |
| Maksymalna dozwolona zwłoka czasowa przy zaniku zasilania | 30 s |
| Minimalna regulowana zwłoka czasowa przy podaniu zasilania | 0.1 s |
| Minimalna regulowana zwłoka czasowa przy zaniku zasilania | 0.1 s |
| Napięcie pracy dla AC 50 Hz | 300 - 500 V |
| Napięcie pracy dla AC 60 Hz | 300 - 500 V |
| Napięcie zasilające dla AC 50 Hz | 300 - 500 V |
| Napięcie zasilające dla AC 60 Hz | 300 - 500 V |
| Rodzaj napięcia sterowania | AC |
| Rodzaj napięcia zasilającego | AC |
| Rodzaj napięcia zasilania | AC |
| Rodzaj połączenia elektrycznego | Połączenie śrubowe |
| Szerokość | 22.5 mm |
| Wymagane zewnętrzne źródło zasilania | nie |
| Wysokość | 85.6 mm |
| Z odłączalnymi zaciskami | nie |
| Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz | 300 - 500 V |
| Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz | 300 - 500 V |
| Znamionowe napięcie sterowania Us dla DC | 0 - 0 V |
| Znamionowy prąd załączania | 4 A |
Pliki do pobrania
01_00004281 -
m/download/20576422/01-00004281.pdf [449.05 kB]
01_00004285 -
m/download/20576424/01-00004285.pdf [501.71 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Eaton Electric Sp. z o.o. ul. Galaktyczna 30 80-299 Gdańsk pl-gdansk@eaton.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Eaton Electric Sp. z o.o. ul. Galaktyczna 30 80-299 Gdańsk pl-gdansk@eaton.com
Produkty z tej samej kategorii co Przekaźnik kolejności, zaniku i asymetrii faz, kontrola nad-/podnapięciowa 2P 0,1-30sek 400V AC EMR6-W400-M-1 184778 EATON
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135