Polecane
Cena: |
179,36 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
179,35 |
zł netto |
Cena: |
220,61 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
220,60 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
16 SZT |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
97 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Automatyczny przełącznik faz PF-431 F&F
Automatyczny przełącznik faz służy do zachowania ciągłości zasilania odbiorników jednofazowych w przypadku zaniku fazy zasilającej lub spodku jej parametrów poniżej normy.
Parametry techniczne: Automatyczny przełącznik faz PF-431 F&F
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Detekcja zaniku fazy | tak |
| Zakres pomiarowy napięcia | 80 - 300 V |
| Funkcja kontroli nadnapięciowej | tak |
| Funkcja kontroli podnapięciowej | tak |
| Głębokość | 0 mm |
| Kontrola asymetrii faz | nie |
| Kontrola kolejności faz | nie |
| Liczba styków przełącznych | 0 |
| Liczba styków rozwiernych | 3 |
| Liczba styków zwiernych | 0 |
| Maksymalna dozwolona zwłoka czasowa przy podaniu zasilania | 1.5 s |
| Maksymalna dozwolona zwłoka czasowa przy zaniku zasilania | 1.5 s |
| Minimalna regulowana zwłoka czasowa przy podaniu zasilania | 1 s |
| Minimalna regulowana zwłoka czasowa przy zaniku zasilania | 1 s |
| Napięcie pracy dla AC 50 Hz | 165 - 280 V |
| Napięcie zasilające dla AC 50 Hz | 165 - 280 V |
| Rodzaj napięcia zasilającego | AC |
| Rodzaj napięcia zasilania | AC |
| Rodzaj połączenia elektrycznego | Połączenie śrubowe |
| Szerokość | 0 mm |
| Wymagane zewnętrzne źródło zasilania | tak |
| Wysokość | 0 mm |
| Z odłączalnymi zaciskami | nie |
| Znamionowy prąd załączania | 16 A |
Pliki do pobrania
ff_pf_431_inst_d180112_pl.pdf [2022-03-10 10:41, 74.36 kB]
Karta katalogowa PL -
m/download/22241938/karta-katalogowa-pl.pdf [685.94 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: F&F Filipowski Spółka Komandytowa ul. Konstantynowska 79/81 95-200 Pabianic biuro@fif.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: F&F Filipowski Spółka Komandytowa ul. Konstantynowska 79/81 95-200 Pabianic biuro@fif.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Automatyczny przełącznik faz PF-431 F&F
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135