Polecane
Cena: |
168,68 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
168,68 |
zł netto |
Cena: |
207,48 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
207,48 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Przekaźnik czasowy 12-230VAC/12-48VDC 1P 8A z opóźnieniem załączenia EZN001 produkt wycofany HAGER
http://www.hager.pl/files/download/0/2790290/0/hager_EZN001_karta_katalogowa.pdf
Parametry techniczne: Przekaźnik czasowy 12-230VAC/12-48VDC 1P 8A z opóźnieniem załączenia EZN001 produkt wycofany HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Częstotliwość napięcia sterowania 2 | 50 - 60 Hz |
| Napięcie sterowania 2 | 12 - 48 V |
| Częstotliwość napięcia sterowania 1 | 50 - 60 Hz |
| Drugi przedział czasowy | 0.1 - 10 |
| Funkcja | Opóźnione załączanie |
| Jednostka drugiego przedziału czasowego | Sekundy/godziny |
| Jednostka pierwszego przedziału czasowego | Sekundy/godziny |
| Liczba styków przełącznych | 1 |
| Liczba styków rozwiernych | 0 |
| Liczba styków zwiernych | 0 |
| Napięcie sterowania 1 | 230 - 230 V |
| Pierwszy przedział czasowy | 0.1 - 10 |
| Rodzaj napięcia sterowania 1 | AC |
| Rodzaj napięcia sterowania 2 | AC/DC |
| Rodzaj napięcia zasilającego | AC/DC |
| Sposób montażu | Szyna DIN |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 1 |
| Wysokość wbudowania | 58 mm |
| Zakres napięcia zasilającego | 195 - 253 V |
| Zasada działania | Analogowy jednofunkcyjny |
| Zdolność łączeniowa dla świetlówek indukcyjnych | 500 VA |
| Zdolność łączeniowa dla żarówek | 450 W |
| Znamionowy prąd przełączania 250 V AC | 8 A |
Pliki do pobrania
hager_ezn001_karta_katalogowa.pdf [2022-03-23 16:45, 246.47 kB]
hager_EZN001_karta_katalogowa -
m/download/17769763/hager-ezn001-karta-katalogowa.pdf [246.47 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co Przekaźnik czasowy 12-230VAC/12-48VDC 1P 8A z opóźnieniem załączenia EZN001 produkt wycofany HAGER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135