Polecane
Cena: |
135,71 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
135,70 |
zł netto |
Cena: |
166,92 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
166,91 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
108 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Przekaźnik czasowy z podtrzymaniem po zaniku napięcia zasilania styk 1Z/R 12-264V PCU-504UNI F&F
Przekaźnik czasowy z podtrzymaniem po zaniku napięcia zasilania.Przekaźnik czasowy służy do sterowania czasowego w układach automatyki przemysłowej i domowej (np. wentylacji, ogrzewania, oświetlenia, sygnalizacji, itp).Przekaźnik posiada funkcję podtrzymania do 10 min. i przełączenia styku po zaniku napięcia zasilania.
Parametry techniczne: Przekaźnik czasowy z podtrzymaniem po zaniku napięcia zasilania styk 1Z/R 12-264V PCU-504UNI F&F
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Maksymalny prąd załączania | 4 A |
| Montaż czołowy | nie |
| Odpowiedni do systemów zdalnego sterowania | nie |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Blok styków pomocniczych montowany na styczniku | nie |
| Do montażu na szynie TH | tak |
| Funkcja formowania impulsu | nie |
| Funkcja gwiazda-trójkąt | nie |
| Funkcja migotania, załączanie zboczem narastającym, czas ustalony | nie |
| Funkcja migotania, załączanie zboczem opadającym, czas ustalony | nie |
| Funkcja opóźnionego wyłączenia | tak |
| Funkcja opóźnionego załączania | tak |
| Funkcja taktowania zboczem narastającym, czas nastawiany | nie |
| Funkcja taktowania zboczem opadającym, czas nastawiany | nie |
| Funkcja wyłączania impulsowego | nie |
| Funkcja załączania impulsowego | nie |
| Głębokość | 65 mm |
| Kompletny z gniazdem | tak |
| Liczba wyjść zwłocznych, styk przełączny | 2 |
| Liczba wyjść zwłocznych, styk rozwierny | 0 |
| Liczba wyjść zwłocznych, styk zwierny | 0 |
| Materiał styków | Stop srebra i dwutlenku cyny (AgSnO2) |
| Możliwość sterowania zdalnego | nie |
| Napięcie pracy dla AC 50 Hz | 12 - 264 V |
| Napięcie pracy dla AC 60 Hz | 12 - 264 V |
| Napięcie pracy dla DC | 12 - 264 V |
| Prąd znamionowy | 4 A |
| Rodzaj napięcia sterowania | AC/DC |
| Rodzaj napięcia zasilania | AC/DC |
| Rodzaj połączenia elektrycznego | Połączenie śrubowe |
| Szerokość | 18 mm |
| Wyjścia, rewersyjne zwłoczne/bezzwłoczne | nie |
| Wysokość | 90 mm |
| Z wyjściem półprzewodnikowym | nie |
| Zakres nastawy czasu | 0.1 - 2073600 s |
| Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz | 12 - 264 V |
| Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz | 12 - 264 V |
| Znamionowe napięcie sterowania Us dla DC | 12 - 264 V |
Pliki do pobrania
ff_pcu_504_uni_inst_d150409_pl.pdf [2022-03-10 10:43, 95.70 kB]
Karta-katalogowa -
m/download/23670988/karta-katalogowa.pdf [754.36 kB]
PCU-504UNI-instructions-for-use-1 -
m/download/23670990/pcu-504uni-instructions-for-use-1.pdf [95.70 kB]
PCU-504UNI-declaration-pref-origin-status-1 -
m/download/23670987/pcu-504uni-declaration-pref-origin-status-1.pdf [213.54 kB]
PCU-504UNI-declaration-RoHS-pl-1 -
m/download/23670989/pcu-504uni-declaration-rohs-pl-1.pdf [224.37 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: F&F Filipowski Spółka Komandytowa ul. Konstantynowska 79/81 95-200 Pabianic biuro@fif.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: F&F Filipowski Spółka Komandytowa ul. Konstantynowska 79/81 95-200 Pabianic biuro@fif.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Przekaźnik czasowy z podtrzymaniem po zaniku napięcia zasilania styk 1Z/R 12-264V PCU-504UNI F&F
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135