Polecane
Cena: |
131,87 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
131,86 |
zł netto |
Cena: |
162,20 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
162,19 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
97 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Przekaźnik czasowy 10-funkcyjny styk:3Z/R 100-264V AC/DC PCU-530 F&F
Bezpłatna aplikacja dla telefonów i tabletów pracujących w systemie Android i wyposażonych w moduł komunikacji bezprzewodowej NFC. Funkcje:· przygotowanie konfiguracji zegara w trybie offline (bez konieczności połączenia z zegarem)· odczytywanie i zapisywanie konfiguracji do sterownika· szybkie programowanie wielu sterowników za pomocą jednej konfiguracji· odczytywanie i zapisywanie konfiguracji do pliku· udostępnianie konfiguracji poprzez e-mail, bluetooth, dyski sieciowe …· jednoznaczną identyfikację podłączonego zegara i możliwość nadawania urządzeniom własnych nazw· automatyczne tworzenie kopii zapasowych konfiguracji. W powiązaniu z unikalnym identyfikatorem każdego zegara można łatwo przywrócić wcześniejszą konfigurację· ustawienie czasu i daty na podstawie zegarka w telefonie
Parametry techniczne: Przekaźnik czasowy 10-funkcyjny styk:3Z/R 100-264V AC/DC PCU-530 F&F
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Maksymalny prąd załączania | 8 A |
| Montaż czołowy | nie |
| Odpowiedni do systemów zdalnego sterowania | nie |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Blok styków pomocniczych montowany na styczniku | nie |
| Do montażu na szynie TH | tak |
| Funkcja | Wielofunkcyjność |
| Funkcja formowania impulsu | nie |
| Funkcja gwiazda-trójkąt | nie |
| Funkcja migotania, załączanie zboczem narastającym, czas ustalony | nie |
| Funkcja migotania, załączanie zboczem opadającym, czas ustalony | nie |
| Funkcja opóźnionego wyłączenia | nie |
| Funkcja opóźnionego załączania | nie |
| Funkcja taktowania zboczem narastającym, czas nastawiany | nie |
| Funkcja taktowania zboczem opadającym, czas nastawiany | nie |
| Funkcja wyłączania impulsowego | tak |
| Funkcja załączania impulsowego | tak |
| Głębokość | 65 mm |
| Jednostka drugiego przedziału czasowego | Minuty/godziny |
| Jednostka pierwszego przedziału czasowego | Sekundy/minuty |
| Kompletny z gniazdem | tak |
| Liczba styków przełącznych | 3 |
| Liczba wyjść zwłocznych, styk przełączny | 3 |
| Liczba wyjść zwłocznych, styk rozwierny | 0 |
| Liczba wyjść zwłocznych, styk zwierny | 0 |
| Materiał styków | Stop srebra i dwutlenku cyny (AgSnO2) |
| Możliwość sterowania zdalnego | nie |
| Napięcie pracy dla AC 50 Hz | 100 - 264 V |
| Napięcie pracy dla AC 60 Hz | 100 - 264 V |
| Napięcie pracy dla DC | 100 - 264 V |
| Prąd znamionowy | 8 A |
| Rodzaj napięcia sterowania | AC/DC |
| Rodzaj napięcia sterowania 1 | AC/DC |
| Rodzaj napięcia sterowania 2 | AC/DC |
| Rodzaj napięcia zasilającego | AC/DC |
| Rodzaj napięcia zasilania | AC/DC |
| Rodzaj połączenia elektrycznego | Połączenie śrubowe |
| Sposób montażu | Szyna DIN |
| Szerokość | 18 mm |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 1 |
| Wysokość | 90 mm |
| Z wyjściem półprzewodnikowym | nie |
| Zakres napięcia zasilającego | 110 - 264 V |
| Zakres nastawy czasu | 0.1 - 2073600 s |
| Zasada działania | Analogowy wielofunkcyjny |
| Zdolność łączeniowa dla świetlówek (kompensacja DUO) | 350 VA |
| Zdolność łączeniowa dla świetlówek (z kompensacją równoległą) | 550 VA |
| Zdolność łączeniowa dla świetlówek indukcyjnych | 650 VA |
| Zdolność łączeniowa dla żarówek | 1100 W |
| Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz | 100 - 264 V |
| Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz | 100 - 264 V |
| Znamionowe napięcie sterowania Us dla DC | 100 - 264 V |
| Znamionowy prąd przełączania 250 V AC | 8 A |
Pliki do pobrania
ff_pcu_530_230v_inst_d140509_pl.pdf [2022-03-10 10:43, 1.40 MB]
Karta-katalogowa -
m/download/23670727/karta-katalogowa.pdf [875.70 kB]
PCU-530-instructions-for-use-1 -
m/download/23670729/pcu-530-instructions-for-use-1.pdf [1.40 MB]
PCU-530-declaration-pref-origin-status-1 -
m/download/23670726/pcu-530-declaration-pref-origin-status-1.pdf [213.54 kB]
PCU-530-declaration-RoHS-pl-1 -
m/download/23670728/pcu-530-declaration-rohs-pl-1.pdf [224.37 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: F&F Filipowski Spółka Komandytowa ul. Konstantynowska 79/81 95-200 Pabianic biuro@fif.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: F&F Filipowski Spółka Komandytowa ul. Konstantynowska 79/81 95-200 Pabianic biuro@fif.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Przekaźnik czasowy 10-funkcyjny styk:3Z/R 100-264V AC/DC PCU-530 F&F
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135