Polecane
Cena: |
93,81 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
93,81 |
zł netto |
Cena: |
115,39 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
115,39 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
4 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Przekaźnik czasowy 10-funkcyjny. Z wejściami START i RESET. PCS-516DC F&F
Przekaźniki czasowe służą do sterowania czasowego w układach automatyki przemysłowej i domowej (np.: wentylacji, ogrzewania, oświetlenia, sygnalizacji, itp).DziałaniePrzekaźnik realizuje wybraną funkcję pracy zgodnie z ustawionym reżimem czasowym. Wybór określonego zakresu czasowego oraz funkcji pracy przekaźnika polega na ustawieniu odpowiedniej kombinacji obrotowych przełączników kodowych.Cechy przekaźników w wersji DC:* Wyjścia półprzewodnikowe (tranzystor w układzie otwartego kolektora OC)* Brak problemów ze zużywaniem się styków przekaźnika – dedykowany do pracy z dużą częstotliwością przełączeń
Parametry techniczne: Przekaźnik czasowy 10-funkcyjny. Z wejściami START i RESET. PCS-516DC F&F
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Maksymalny prąd załączania | 8 A |
| Montaż czołowy | nie |
| Odpowiedni do systemów zdalnego sterowania | nie |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Blok styków pomocniczych montowany na styczniku | nie |
| Do montażu na szynie TH | tak |
| Funkcja | Wielofunkcyjność |
| Funkcja formowania impulsu | nie |
| Funkcja gwiazda-trójkąt | nie |
| Funkcja migotania, załączanie zboczem narastającym, czas ustalony | nie |
| Funkcja migotania, załączanie zboczem opadającym, czas ustalony | nie |
| Funkcja opóźnionego wyłączenia | tak |
| Funkcja opóźnionego załączania | tak |
| Funkcja taktowania zboczem narastającym, czas nastawiany | nie |
| Funkcja taktowania zboczem opadającym, czas nastawiany | nie |
| Funkcja wyłączania impulsowego | tak |
| Funkcja załączania impulsowego | tak |
| Głębokość | 65 mm |
| Jednostka pierwszego przedziału czasowego | Sekundy/godziny |
| Kompletny z gniazdem | tak |
| Liczba styków zwiernych | 90 |
| Liczba wyjść zwłocznych, styk przełączny | 0 |
| Liczba wyjść zwłocznych, styk rozwierny | 0 |
| Liczba wyjść zwłocznych, styk zwierny | 1 |
| Materiał styków | Stop srebra i dwutlenku cyny (AgSnO2) |
| Możliwość sterowania zdalnego | nie |
| Pierwszy przedział czasowy | 0.1 - 576 |
| Prąd znamionowy | 8 A |
| Rodzaj napięcia sterowania | DC |
| Rodzaj napięcia zasilającego | DC |
| Rodzaj napięcia zasilania | DC |
| Rodzaj połączenia elektrycznego | Połączenie śrubowe |
| Sposób montażu | Szyna DIN |
| Szerokość | 18 mm |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 1 |
| Wysokość | 90 mm |
| Z wyjściem półprzewodnikowym | tak |
| Zakres napięcia zasilającego | 9 - 30 V |
| Zakres nastawy czasu | 0.1 - 2073600 s |
| Zasada działania | Analogowy wielofunkcyjny |
| Zdolność łączeniowa dla świetlówek (kompensacja DUO) | 650 VA |
| Zdolność łączeniowa dla świetlówek (z kompensacją równoległą) | 500 VA |
| Zdolność łączeniowa dla świetlówek indukcyjnych | 650 VA |
| Zdolność łączeniowa dla żarówek | 1500 W |
| Znamionowy prąd przełączania 250 V AC | 8 A |
Pliki do pobrania
ff_pcs_516_dc_inst_d170427.pdf [2022-03-10 10:44, 118.32 kB]
145878 -
m/download/23005173/145878.pdf [659.74 kB]
133784 -
m/download/23005175/133784.pdf [118.32 kB]
133781 -
m/download/23005172/133781.pdf [213.54 kB]
133783 -
m/download/23005174/133783.pdf [224.37 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: F&F Filipowski Spółka Komandytowa ul. Konstantynowska 79/81 95-200 Pabianic biuro@fif.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: F&F Filipowski Spółka Komandytowa ul. Konstantynowska 79/81 95-200 Pabianic biuro@fif.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Przekaźnik czasowy 10-funkcyjny. Z wejściami START i RESET. PCS-516DC F&F
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135