Polecane
Cena: |
76,71 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
76,71 |
zł netto |
Cena: |
94,35 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
94,35 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
48 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Przekaźnik czasowy 230V AC 16A styki: 1Z/R, PC-501 F&F
regulacja czasu od 20s.-1min. Montaż na szynie DIN
Parametry techniczne: Przekaźnik czasowy 230V AC 16A styki: 1Z/R, PC-501 F&F
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Maksymalny prąd załączania | 16 A |
| Montaż czołowy | nie |
| Odpowiedni do systemów zdalnego sterowania | nie |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Blok styków pomocniczych montowany na styczniku | nie |
| Do montażu na szynie TH | tak |
| Funkcja formowania impulsu | nie |
| Funkcja gwiazda-trójkąt | nie |
| Funkcja migotania, załączanie zboczem narastającym, czas ustalony | nie |
| Funkcja migotania, załączanie zboczem opadającym, czas ustalony | nie |
| Funkcja opóźnionego wyłączenia | nie |
| Funkcja opóźnionego załączania | nie |
| Funkcja taktowania zboczem narastającym, czas nastawiany | nie |
| Funkcja taktowania zboczem opadającym, czas nastawiany | tak |
| Funkcja wyłączania impulsowego | nie |
| Funkcja załączania impulsowego | nie |
| Głębokość | 65 mm |
| Kompletny z gniazdem | tak |
| Liczba wyjść zwłocznych, styk przełączny | 1 |
| Liczba wyjść zwłocznych, styk rozwierny | 0 |
| Liczba wyjść zwłocznych, styk zwierny | 0 |
| Materiał styków | Stop srebra i dwutlenku cyny (AgSnO2) |
| Możliwość sterowania zdalnego | nie |
| Napięcie pracy dla AC 50 Hz | 100 - 265 V |
| Napięcie pracy dla AC 60 Hz | 100 - 265 V |
| Prąd znamionowy | 16 A |
| Rodzaj napięcia sterowania | AC |
| Rodzaj napięcia zasilania | AC |
| Rodzaj połączenia elektrycznego | Połączenie śrubowe |
| Szerokość | 18 mm |
| Wysokość | 90 mm |
| Z wyjściem półprzewodnikowym | nie |
| Zakres nastawy czasu | 20 - 60 s |
| Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz | 100 - 265 V |
| Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz | 100 - 265 V |
Pliki do pobrania
Karta-katalogowa -
m/download/23666724/karta-katalogowa.pdf [847.56 kB]
PC-501-declaration-RoHS-pl-1 -
m/download/23666726/pc-501-declaration-rohs-pl-1.pdf [224.37 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: F&F Filipowski Spółka Komandytowa ul. Konstantynowska 79/81 95-200 Pabianic biuro@fif.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: F&F Filipowski Spółka Komandytowa ul. Konstantynowska 79/81 95-200 Pabianic biuro@fif.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Przekaźnik czasowy 230V AC 16A styki: 1Z/R, PC-501 F&F
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135