Polecane
Cena: |
220,46 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
220,46 |
zł netto |
Cena: |
271,17 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
271,16 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
10 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Przekaźnik czasowy modułowy serii 81: 1 P; 16 A; 12...230 V AC/DC /opk=5szt./ 81.01.0.230.0000 FINDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Odpowiedni do systemów zdalnego sterowania | nie |
| Blok styków pomocniczych montowany na styczniku | tak |
| Do montażu czołowego | tak |
| Do montażu na szynie TH | tak |
| Funkcja formowania impulsu | tak |
| Funkcja gwiazda-trójkąt | nie |
| Funkcja migotania, załączanie zboczem narastającym, czas ustalony | nie |
| Funkcja migotania, załączanie zboczem opadającym, czas ustalony | nie |
| Funkcja opóźnionego wyłączenia | tak |
| Funkcja opóźnionego załączania | tak |
| Funkcja wyłączania impulsowego | tak |
| Funkcja załączania impulsowego | tak |
| Głębokość | 56.5 mm |
| Liczba wyjść bezzwłocznych, styk przełączny | 0 |
| Liczba wyjść bezzwłocznych, styk rozwierny | 0 |
| Liczba wyjść bezzwłocznych, styk zwierny | 0 |
| Liczba wyjść zwłocznych, styk przełączny | 1 |
| Liczba wyjść zwłocznych, styk rozwierny | 0 |
| Liczba wyjść zwłocznych, styk zwierny | 0 |
| Możliwość sterowania zdalnego | nie |
| Prąd znamionowy | 16 A |
| Rodzaj napięcia sterowania | AC/DC |
| Rodzaj połączenia elektrycznego | Połączenie śrubowe |
| Szerokość | 17.5 mm |
| Wysokość | 84 mm |
| Z gniazdem wtykowym | nie |
| Z wyjściem półprzewodnikowym | tak |
| Zakres nastawy czasu | 0.1 - 36000 s |
| Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz | 230 - 230 V |
| Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz | 230 - 230 V |
| Znamionowe napięcie sterowania Us dla DC | 230 - 230 V |
Pliki do pobrania
8101-modular-timer-768x768 -
m/download/20145006/8101-modular-timer-768x768.webp [26.26 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Finder S.p.A. con unico socio ul. Via Drubiaglio 14 10040 Almese finder.pl@findernet.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Finder S.p.A. con unico socio ul. Via Drubiaglio 14 10040 Almese finder.pl@findernet.com
Produkty z tej samej kategorii co Przekaźnik czasowy modułowy serii 81: 1 P; 16 A; 12...230 V AC/DC /opk=5szt./ 81.01.0.230.0000 FINDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135