Polecane
Cena: |
74,35 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
74,35 |
zł netto |
Cena: |
91,45 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
91,45 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
3 SZT |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
500 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Przekaźnik czasowy rewersyjny styki: 1Z/R 230V PCR-513 F&F
PCR-513-230V, 5908312595441
Po podaniu napięcia zasilającego styk pozostaje w pozycji 11-10 i następuje odmierzanie nastawionego czasu pracy. Po odmierzeniu czasu następuje przełączenie styku w pozycję 11-12. Ponowna realizacja trybu pracy przekaźnika możliwa jest po odłączeniu napięcia zasilającego i ponownym jego załączeniu.
Uwaga!
* Przy włączonym zasilaniu układ nie reaguje na zmianę nastaw zakresu czasowego.
* Praca z nowo ustawionym zakresem czasu następuje po wyłączeniu i powtórnym włączeniu zasilania.
* Przy włączonym zasilaniu w ustawionym zakresie czasowym możliwa jest płynna regulacja czasu w zakresie wartości nastawy czasu.
Zakresy czasowe
| 0,1s: | 0,1÷1,2 sek. |
| 1s: | 1÷12 sek. |
| 10s: | 10÷120 sek. |
| 1m: | 1÷12 min. |
| 10m: | 10÷120 min. |
| 2h: | 2÷24 godz. |
| 1d: | 1÷12 dni (24÷288 godz.) |
| 2d: | 2÷24 dni (48÷576 godz.) |
ON - przy włączonym zasilaniu powoduje trwałe załączenie styku w pozycji 11-12.
OFF - przy włączonym zasilaniu powoduje trwałe załączenie styku w pozycji 11-10.
| Napięcie zasilania | 230 V AC |
| Tryb pracy | opóźnione załączenie |
| Element wykonawczy | przekaźnik |
| Maksymalny prąd obciążenia | 10 A |
| Konfiguracja styków | 1 × NO/NC |
| Separacja styku | TAK |
| Sygnalizacja stanu styku | LED czerwona |
| Czas działania - regulowany | 0,1 s ÷ 576 godz. |
| Sygnalizacja zasilania | LED zielona |
| Przyłącze | zaciski śrubowe 2,5 mm² |
| Moment dokręcający | 0,4 Nm |
| Pobór mocy | 0,8 W |
| Temperatura pracy | -25 ÷ 50 °C |
| Wymiary | 1 moduł (18 mm) |
| Montaż | na szynie 35 mm |
| Stopień ochrony | IP20 |
Parametry techniczne: Przekaźnik czasowy rewersyjny styki: 1Z/R 230V PCR-513 F&F
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Maksymalny prąd załączania | 8 A |
| Montaż czołowy | nie |
| Odpowiedni do systemów zdalnego sterowania | nie |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Blok styków pomocniczych montowany na styczniku | nie |
| Do montażu na szynie TH | tak |
| Funkcja | Opóźnione załączanie |
| Funkcja formowania impulsu | nie |
| Funkcja gwiazda-trójkąt | nie |
| Funkcja migotania, załączanie zboczem narastającym, czas ustalony | nie |
| Funkcja migotania, załączanie zboczem opadającym, czas ustalony | nie |
| Funkcja opóźnionego wyłączenia | nie |
| Funkcja opóźnionego załączania | tak |
| Funkcja taktowania zboczem narastającym, czas nastawiany | nie |
| Funkcja taktowania zboczem opadającym, czas nastawiany | nie |
| Funkcja wyłączania impulsowego | nie |
| Funkcja załączania impulsowego | nie |
| Głębokość | 65 mm |
| Jednostka drugiego przedziału czasowego | Minuty/godziny |
| Jednostka pierwszego przedziału czasowego | Sekundy/minuty |
| Kompletny z gniazdem | tak |
| Liczba styków przełącznych | 1 |
| Liczba wyjść zwłocznych, styk przełączny | 1 |
| Liczba wyjść zwłocznych, styk rozwierny | 0 |
| Liczba wyjść zwłocznych, styk zwierny | 0 |
| Materiał styków | Stop srebra i dwutlenku cyny (AgSnO2) |
| Możliwość sterowania zdalnego | nie |
| Napięcie pracy dla AC 50 Hz | 195 - 253 V |
| Napięcie sterowania 1 | 230 - 230 V |
| Pierwszy przedział czasowy | 0.1 - 1 |
| Prąd znamionowy | 8 A |
| Rodzaj napięcia sterowania | AC |
| Rodzaj napięcia sterowania 1 | AC/DC |
| Rodzaj napięcia sterowania 2 | AC |
| Rodzaj napięcia zasilającego | AC |
| Rodzaj napięcia zasilania | AC |
| Rodzaj połączenia elektrycznego | Połączenie śrubowe |
| Sposób montażu | Szyna DIN |
| Szerokość | 18 mm |
| Wysokość | 90 mm |
| Z wyjściem półprzewodnikowym | nie |
| Zakres nastawy czasu | 0.1 - 2073600 s |
| Zasada działania | Cyfrowy jednofunkcyjny |
| Zdolność łączeniowa dla świetlówek (kompensacja DUO) | 650 VA |
| Zdolność łączeniowa dla świetlówek (z kompensacją równoległą) | 500 VA |
| Zdolność łączeniowa dla świetlówek indukcyjnych | 650 VA |
| Zdolność łączeniowa dla żarówek | 1500 W |
| Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz | 195 - 253 V |
| Znamionowy prąd przełączania 250 V AC | 10 A |
Pliki do pobrania
ff_pcr_513_230v_inst_b100126.pdf [2022-03-10 10:41, 78.19 kB]
Karta-katalogowa -
m/download/23672912/karta-katalogowa.pdf [636.47 kB]
PCR-513-instructions-for-use-1 -
m/download/23672914/pcr-513-instructions-for-use-1.pdf [78.19 kB]
PCR-513-declaration-pref-origin-status-1 -
m/download/23672911/pcr-513-declaration-pref-origin-status-1.pdf [213.54 kB]
PCR-513-declaration-RoHS-pl-1 -
m/download/23672913/pcr-513-declaration-rohs-pl-1.pdf [224.37 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: F&F Filipowski Spółka Komandytowa ul. Konstantynowska 79/81 95-200 Pabianic biuro@fif.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: F&F Filipowski Spółka Komandytowa ul. Konstantynowska 79/81 95-200 Pabianic biuro@fif.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Przekaźnik czasowy rewersyjny styki: 1Z/R 230V PCR-513 F&F
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135