Przekaźnik czasowy awersyjny styki: 1Z/R 24V PCA-512-24V F&F
Przekaźnik czasowy awersyjny styki: 1Z/R 24V PCA-512-24V F&F (PCA-512-24V)
  • Producent: F&F FILIPOWSKI
  • Numer katalogowy: PCA-512-24V
  • Kod kreskowy EAN: 5908312595571
  • Indeks/kod produktu: 662611
  • Jednostka miary: szt
  • Kategoria: Przekaźnik czasowy
10 dni
Stan magazynowy producenta
500 SZT
7 dni
Porównaj
Do ulubionych
Opis produktu: Przekaźnik czasowy awersyjny styki: 1Z/R 24V PCA-512-24V F&F
Parametry techniczne: Przekaźnik czasowy awersyjny styki: 1Z/R 24V PCA-512-24V F&F
Parametr Wartość
Maksymalny prąd załączania 8 A
Montaż czołowy nie
Odpowiedni do systemów zdalnego sterowania nie
Stopień ochrony (IP) IP20
Blok styków pomocniczych montowany na styczniku nie
Do montażu na szynie TH tak
Drugi przedział czasowy 1 - 576
Funkcja Inne
Funkcja formowania impulsu nie
Funkcja gwiazda-trójkąt nie
Funkcja migotania, załączanie zboczem narastającym, czas ustalony nie
Funkcja migotania, załączanie zboczem opadającym, czas ustalony nie
Funkcja opóźnionego wyłączenia tak
Funkcja opóźnionego załączania nie
Funkcja taktowania zboczem narastającym, czas nastawiany nie
Funkcja taktowania zboczem opadającym, czas nastawiany nie
Funkcja wyłączania impulsowego nie
Funkcja załączania impulsowego nie
Głębokość 65 mm
Jednostka drugiego przedziału czasowego Minuty/godziny
Jednostka pierwszego przedziału czasowego Sekundy/minuty
Kompletny z gniazdem tak
Liczba styków przełącznych 1
Liczba wyjść zwłocznych, styk przełączny 1
Liczba wyjść zwłocznych, styk rozwierny 0
Liczba wyjść zwłocznych, styk zwierny 0
Materiał styków Stop srebra i dwutlenku cyny (AgSnO2)
Możliwość sterowania zdalnego nie
Napięcie pracy dla AC 50 Hz 21 - 27 V
Napięcie pracy dla DC 21 - 27 V
Pierwszy przedział czasowy 0.1 - 1
Prąd znamionowy 8 A
Rodzaj napięcia sterowania AC/DC
Rodzaj napięcia zasilającego AC/DC
Rodzaj napięcia zasilania AC/DC
Rodzaj połączenia elektrycznego Połączenie śrubowe
Sposób montażu Szyna DIN
Szerokość 18 mm
Wysokość 90 mm
Z wyjściem półprzewodnikowym nie
Zakres nastawy czasu 0.1 - 2073600 s
Zasada działania Cyfrowy jednofunkcyjny
Zdolność łączeniowa dla świetlówek (kompensacja DUO) 650 VA
Zdolność łączeniowa dla świetlówek (z kompensacją równoległą) 500 VA
Zdolność łączeniowa dla świetlówek indukcyjnych 650 VA
Zdolność łączeniowa dla żarówek 1500 W
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz 21 - 27 V
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz 21 - 27 V
Znamionowe napięcie sterowania Us dla DC 21 - 27 V
Znamionowy prąd przełączania 250 V AC 10 A
Pliki do pobrania
Produkty z tej samej kategorii co Przekaźnik czasowy awersyjny styki: 1Z/R 24V PCA-512-24V F&F