Polecane
Cena: |
17,85 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
17,85 |
zł netto |
Cena: |
21,95 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
21,95 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Zelio Relay Gniazdo przekaźnika RSLZ 12/24V RSLZRA1 SCHNEIDER
Przekaźnik mocy odzwierciedla kompetencje Schneider Electric w zakresie przekaźników od 1924 poprzez zarówno zredukowanie wielkości obudowy jak i zwiększenie niezawodności dla maszyn przemsyłowych oraz systemów pakujących, tekstylnych, HVAC, paneli sterowania automatyki, sterowania silnikiem, zasilaczy, wyposażenia budowlanego lub medycznego, sterowania oświetleniem. Posiada szeroki wybór kontaktów dla wysokich wartości prądu. Oferuje także wskaźnik LED i zabezpieczenie obwodu.
Parametry techniczne: Zelio Relay Gniazdo przekaźnika RSLZ 12/24V RSLZRA1 SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Głębokość | 101 mm |
| Liczba pinów | 5 |
| Możliwość rozszerzenia | nie |
| Rodzaj połączenia elektrycznego | Zacisk sprężynowy |
| Sposób montażu | Szyna montażowa DIN TH-35 mm |
| Szerokość | 6.2 mm |
| Wysokość | 78.6 mm |
| Z odłączalnymi zaciskami | nie |
Pliki do pobrania
RSLZRA1_document -
m/download/17925782/rslzra1-document.pdf [145.43 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/22010479/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
03-07-0_UK_Declaration_RSL -
m/download/17789794/03-07-0-uk-declaration-rsl.pdf [309.37 kB]
ENVPEP1405004EN_V2 -
m/download/17789792/envpep1405004en-v2.pdf [687.39 kB]
ENVEOLI1405004EN_V2 -
m/download/17789793/enveoli1405004en-v2.pdf [785.11 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Zelio Relay Gniazdo przekaźnika RSLZ 12/24V RSLZRA1 SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135