Polecane
Cena: |
5,57 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
5,57 |
zł netto |
Cena: |
6,85 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
6,85 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
1 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Zelio Relay Gniazdo RXZ do przekaźnika RXM3 3C/O 12A 250V RXZE2S111M SCHNEIDER
Gniazdo przekaźnika odzwierciedla kompetencje Schneider Electric w zakresie przekaźnik od 1924 poprzez kompatybilność z gniazdem RXM. Posiada szeroki wybór kontaktów dla wysokich natężeń prądu.
Parametry techniczne: Zelio Relay Gniazdo RXZ do przekaźnika RXM3 3C/O 12A 250V RXZE2S111M SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Głębokość | 61 mm |
| Liczba pinów | 11 |
| Możliwość rozszerzenia | nie |
| Rodzaj połączenia elektrycznego | Połączenie wtykowe |
| Sposób montażu | Szyna montażowa DIN TH-35 mm |
| Szerokość | 27 mm |
| Wysokość | 79 mm |
| Z odłączalnymi zaciskami | nie |
Pliki do pobrania
RXZE2S111M_document -
m/download/17925345/rxze2s111m-document.pdf [180.39 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/22010626/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
03-02-0_UK_Declaration_RXM -
m/download/17789825/03-02-0-uk-declaration-rxm.pdf [410.96 kB]
ENVPEP1511021EN_V1 -
m/download/17789824/envpep1511021en-v1.pdf [135.93 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Zelio Relay Gniazdo RXZ do przekaźnika RXM3 3C/O 12A 250V RXZE2S111M SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135