Polecane
Cena: |
23,00 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
23,00 |
zł netto |
Cena: |
28,29 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
28,29 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
500 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Gniazdo przekaźnika 4P 7A 2S F&F
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Głębokość | 42.5 mm |
| Liczba pinów | 14 |
| Możliwość rozszerzenia | nie |
| Rodzaj połączenia elektrycznego | Połączenie śrubowe |
| Sposób montażu | Szyna montażowa DIN TH-35 mm |
| Szerokość | 27 mm |
| Wysokość | 77 mm |
| Z odłączalnymi zaciskami | nie |
Pliki do pobrania
Karta-katalogowa -
m/download/23669865/karta-katalogowa.pdf [2.12 MB]
GN-4P-product-datasheet-pl-1.pdf -
m/download/23669870/gn-4p-product-datasheet-pl-1-pdf.pdf [991.86 kB]
GN-4P-declaration-CE-pl-1.pdf -
m/download/23669868/gn-4p-declaration-ce-pl-1-pdf.pdf [178.70 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: F&F Filipowski Spółka Komandytowa ul. Konstantynowska 79/81 95-200 Pabianic biuro@fif.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: F&F Filipowski Spółka Komandytowa ul. Konstantynowska 79/81 95-200 Pabianic biuro@fif.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Gniazdo przekaźnika 4P 7A 2S F&F
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135