Polecane
Cena: |
15,79 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
15,79 |
zł netto |
Cena: |
19,42 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
19,42 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
24 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Gniazdo serii 97: do przekaźników serii: 46.52 /opk=10szt./ 97.02 SMA FINDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Głębokość | 67.1 mm |
| Liczba pinów | 8 |
| Możliwość rozszerzenia | tak |
| Rodzaj połączenia elektrycznego | Połączenie śrubowe |
| Sposób montażu | Szyna montażowa DIN TH-35 mm |
| Szerokość | 15.8 mm |
| Wysokość | 82.9 mm |
| Z odłączalnymi zaciskami | nie |
Pliki do pobrania
9702-socket-for-relay-768x768 -
m/download/20145205/9702-socket-for-relay-768x768.webp [26.22 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Finder S.p.A. con unico socio ul. Via Drubiaglio 14 10040 Almese finder.pl@findernet.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Finder S.p.A. con unico socio ul. Via Drubiaglio 14 10040 Almese finder.pl@findernet.com
Produkty z tej samej kategorii co Gniazdo serii 97: do przekaźników serii: 46.52 /opk=10szt./ 97.02 SMA FINDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135