Polecane
Cena: |
12,93 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
12,93 |
zł netto |
Cena: |
15,90 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
15,90 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
48 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Zelio Relay Gniazdo przekaźnika RSB 250V 12A RSZE1S48M SCHNEIDER
To gniazdo wtykowe Harmony RSB ma napięcie znamionowe 250V AC i prąd wyjściowy 10A. To wtykowe gniazdo przekaźnikowe jest kompatybilne z przekaźnikami wtykowymi interfejsowymi serii RSB. Posiada duży wybór liczby styków dla zastosowań o wysokim prądzie znamionowym z oszczędnością miejsca, co pozwala na elastyczny i łatwy montaż na szynie DIN. Pomaga zmniejszyć rozmiar obudów i zwiększyć niezawodność maszyny, można zamontować niemal wszędzie. Jest kompatybilny z przekaźnikami sterującymi typu plug in. Umożliwia łatwy montaż i podłączenie do przekaźnika z jego gniazda. Możliwość pracy w systemach automatyki z logiką przewodową w celu uzupełnienia funkcji przemysłowych sterowników programowalnych (PLC).
Parametry techniczne: Zelio Relay Gniazdo przekaźnika RSB 250V 12A RSZE1S48M SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Głębokość | 65 mm |
| Liczba pinów | 8 |
| Możliwość rozszerzenia | nie |
| Rodzaj połączenia elektrycznego | Połączenie śrubowe |
| Sposób montażu | Szyna montażowa DIN TH-35 mm |
| Szerokość | 15.5 mm |
| Wysokość | 92.5 mm |
| Z odłączalnymi zaciskami | nie |
Pliki do pobrania
RSZE1S48M_document -
m/download/17924439/rsze1s48m-document.pdf [129.30 kB]
1693565_01A55 -
m/download/17789806/1693565-01a55.pdf [238.22 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/22010483/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
03-06-0_UK_Declaration_RSB -
m/download/17789805/03-06-0-uk-declaration-rsb.pdf [309.91 kB]
ENVPEP1406006EN_V2 -
m/download/17789804/envpep1406006en-v2.pdf [639.60 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Zelio Relay Gniazdo przekaźnika RSB 250V 12A RSZE1S48M SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135