Polecane
Cena: |
14,95 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
14,95 |
zł netto |
Cena: |
18,39 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
18,39 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 szt |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Ex9PD1r 230V AC/DC Lampka sygnalizacyjna 230V AC/DC 1 czerwony LED 102433 NOARK
Lampki sygnalizacyjne są zaprojektowane i wykonane zgodnie z normą IEC/EN 60947-5-1. Oparte są na technologii LED i przeznaczone do sygnalizacji obecności napięcia w obwodzie. Dostępne są wykonania dla napięcia znamionowego diody od 6,3 do 230 V AC/DC w kolorach: czerwonym, żółtym, zielonym, niebieskim oraz białym. Wprowadzono również lampki wyposażone w dwie diody z różnymi kombinacjami ich kolorów, zamontowane w jednej obudowie.
Parametry techniczne: Ex9PD1r 230V AC/DC Lampka sygnalizacyjna 230V AC/DC 1 czerwony LED 102433 NOARK
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Głębokość wbudowania | 70.2 mm |
| Kolor klosza | Czerwony |
| Maksymalna moc źródła światła | 4.6 W |
| Napięcie znamionowe | 230 V |
| Rodzaj napięcia | AC/DC |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 1 |
| Trzonek źródła światła | Inne |
| Źródło światła | LED |
Pliki do pobrania
ex9pd1r-230v-ac-dc_product_sheet_6831 -
m/download/23555670/ex9pd1r-230v-ac-dc-product-sheet-6831.pdf [232.09 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: NOARK ELECTRIC Sp. z o.o. ul. Św. Michała 62 61-005 Poznań infopl@noark-electric.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: NOARK ELECTRIC Sp. z o.o. ul. Św. Michała 62 61-005 Poznań infopl@noark-electric.com
Produkty z tej samej kategorii co Ex9PD1r 230V AC/DC Lampka sygnalizacyjna 230V AC/DC 1 czerwony LED 102433 NOARK
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135