Polecane
Cena: |
98,62 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
98,62 |
zł netto |
Cena: |
121,30 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
121,30 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
500 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Trójfazowa lampka kontrolna z zabezpieczeniem (zielona) LK-BZ-3G F&F
Lampka kontrolna, trójfazowa z potrójnym modułem bezpiecznikowym, zielona
Parametry techniczne: Trójfazowa lampka kontrolna z zabezpieczeniem (zielona) LK-BZ-3G F&F
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Głębokość wbudowania | 65 mm |
| Kolor klosza | Zielony |
| Maksymalna moc źródła światła | 0.8 W |
| Napięcie znamionowe | 230 V |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 1 |
| Trzonek źródła światła | Inne |
| Źródło światła | LED |
Pliki do pobrania
Karta-katalogowa -
m/download/23831946/karta-katalogowa.pdf [349.42 kB]
LK-BZ-3G-instructions-for-use-1 -
m/download/23831948/lk-bz-3g-instructions-for-use-1.pdf [97.54 kB]
LK-BZ-3G-declaration-pref-origin-status-1 -
m/download/23831945/lk-bz-3g-declaration-pref-origin-status-1.pdf [179.04 kB]
LK-BZ-3G-declaration-RoHS-pl-1 -
m/download/23831947/lk-bz-3g-declaration-rohs-pl-1.pdf [224.37 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: F&F Filipowski Spółka Komandytowa ul. Konstantynowska 79/81 95-200 Pabianic biuro@fif.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: F&F Filipowski Spółka Komandytowa ul. Konstantynowska 79/81 95-200 Pabianic biuro@fif.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Trójfazowa lampka kontrolna z zabezpieczeniem (zielona) LK-BZ-3G F&F
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135