Polecane
Cena: |
90,79 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
90,79 |
zł netto |
Cena: |
111,67 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
111,67 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
2 szt |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Lampka potrójna Acti9 iIL-3-R/R/R-230 czerwona/czerwona/czerwona 230/400 VAC A9E18327 SCHNEIDER
Lampka modułowa, o numerze A9E18327, potrójna, czerwona, iIL-3-R/R/R-230, napięcie pracy 230/400 VAC. Technologia LED, trwałość 100 000 godziny ciągłego świecenia Stopień ochrony to IP20. Stopień zanieczyszczenia wynosi 3. Szerokość w rozstawie 9 mm wynosi 2.
Parametry techniczne: Lampka potrójna Acti9 iIL-3-R/R/R-230 czerwona/czerwona/czerwona 230/400 VAC A9E18327 SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Głębokość wbudowania | 69.5 mm |
| Kolor klosza | Czerwony |
| Maksymalna moc źródła światła | 0.5 W |
| Napięcie znamionowe | 400 V |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 1 |
| Trzonek źródła światła | Inne |
| Źródło światła | LED |
Pliki do pobrania
A9E18327_document -
m/download/17942799/a9e18327-document.pdf [67.92 kB]
NNZ9822700-00 -
m/download/17846213/nnz9822700-00.pdf [405.15 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/21991907/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
UK_FD20070601-UK_-_Indicator_Light_Acti9_iI -
m/download/17846212/uk-fd20070601-uk-indicator-light-acti9-ii.pdf [380.15 kB]
ENVPEP110301EN -
m/download/17846211/envpep110301en.pdf [424.01 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Lampka potrójna Acti9 iIL-3-R/R/R-230 czerwona/czerwona/czerwona 230/400 VAC A9E18327 SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135