Polecane
Cena: |
46,50 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
46,50 |
zł netto |
Cena: |
57,20 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
57,20 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
3 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Lampka kontrolna zasilania 1/3S 110V AC/DC 2xLED CZERWONA/ZIELONA F&F
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Głębokość wbudowania | 65 mm |
| Kolor klosza | Inne |
| Maksymalna moc źródła światła | 0.15 W |
| Napięcie znamionowe | 110 V |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 0.3 |
| Trzonek źródła światła | Inne |
| Źródło światła | LED |
Pliki do pobrania
Karta-katalogowa -
m/download/23669533/karta-katalogowa.pdf [161.96 kB]
LK-702-110V-instructions-for-use-pl-1 -
m/download/23669535/lk-702-110v-instructions-for-use-pl-1.pdf [637.51 kB]
LK-702-110V-certificate-1 -
m/download/23669534/lk-702-110v-certificate-1.pdf [179.92 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: F&F Filipowski Spółka Komandytowa ul. Konstantynowska 79/81 95-200 Pabianic biuro@fif.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: F&F Filipowski Spółka Komandytowa ul. Konstantynowska 79/81 95-200 Pabianic biuro@fif.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Lampka kontrolna zasilania 1/3S 110V AC/DC 2xLED CZERWONA/ZIELONA F&F
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135