Polecane
Cena: |
29,59 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
29,59 |
zł netto |
Cena: |
36,39 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
36,39 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
47 szt |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Lampka pojedyncza Acti9 iIL-1-G-230 zielona 110-230 VAC 110-130 VDC A9E18321 SCHNEIDER
Lampka modułowa, o numerze A9E18321, pojedyncza, zielona, iIL-1-G-230, napięcie pracy 110-230 VAC, 110-130 VDC. Technologia LED, trwałość 100 000 godziny ciągłego świecenia
Parametry techniczne: Lampka pojedyncza Acti9 iIL-1-G-230 zielona 110-230 VAC 110-130 VDC A9E18321 SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Głębokość wbudowania | 69.5 mm |
| Kolor klosza | Zielony |
| Maksymalna moc źródła światła | 0.3 W |
| Napięcie znamionowe | 230 V |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 1 |
| Trzonek źródła światła | Inne |
| Źródło światła | LED |
Pliki do pobrania
A9E18321_document -
m/download/17942691/a9e18321-document.pdf [67.43 kB]
EAV1069003-00 -
m/download/17846201/eav1069003-00.pdf [29.89 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/21991901/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
UK_FD20070601-UK_-_Indicator_Light_Acti9_iI -
m/download/17846200/uk-fd20070601-uk-indicator-light-acti9-ii.pdf [380.15 kB]
ENVPEP110301EN -
m/download/17846199/envpep110301en.pdf [424.01 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Lampka pojedyncza Acti9 iIL-1-G-230 zielona 110-230 VAC 110-130 VDC A9E18321 SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135