Polecane
Cena: |
12,89 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
12,80 |
zł netto |
Cena: |
15,86 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
15,75 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
7 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Lampka Modułowa Zielona 230-250V AC L313 604077 LEGRAND
- Stopień ochrony IP20- Wyposażone w okienko do opisu aparatuLampki sygnalizacyjneZ niewymiennym neonowym elementem świecącym- Kolor klosza: zielony- Szerokość w modułach 17,5 mm: 1
Parametry techniczne: Lampka Modułowa Zielona 230-250V AC L313 604077 LEGRAND
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP40 |
| Głębokość wbudowania | 70 mm |
| Kolor klosza | Zielony |
| Maksymalna moc źródła światła | 0.55 W |
| Napięcie znamionowe | 250 V |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 1 |
| Trzonek źródła światła | Inne |
| Źródło światła | LED |
Pliki do pobrania
F02140EN-01 -
m/download/22631297/f02140en-01.pdf [223.90 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Lampka Modułowa Zielona 230-250V AC L313 604077 LEGRAND
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135