Polecane
Cena: |
42,78 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
42,77 |
zł netto |
Cena: |
52,62 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
52,61 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
66 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Lampka kontrolna zasilania z zabezpieczeniem 1/3S 1xLED ŻÓŁTA F&F
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Głębokość wbudowania | 65 mm |
| Kolor klosza | Żółty |
| Maksymalna moc źródła światła | 0.15 W |
| Napięcie znamionowe | 230 V |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 0.3 |
| Trzonek źródła światła | Inne |
| Źródło światła | LED |
Pliki do pobrania
Karta-katalogowa -
m/download/23669707/karta-katalogowa.pdf [245.72 kB]
LK-BZ-701Y-instructions-for-use-pl-1 -
m/download/23669709/lk-bz-701y-instructions-for-use-pl-1.pdf [706.02 kB]
LK-BZ-701Y-declaration-CE-pl-1 -
m/download/23669706/lk-bz-701y-declaration-ce-pl-1.pdf [179.92 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: F&F Filipowski Spółka Komandytowa ul. Konstantynowska 79/81 95-200 Pabianic biuro@fif.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: F&F Filipowski Spółka Komandytowa ul. Konstantynowska 79/81 95-200 Pabianic biuro@fif.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Lampka kontrolna zasilania z zabezpieczeniem 1/3S 1xLED ŻÓŁTA F&F
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135