Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 80,87 zł brutto
Twoja cena 56,04 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 479,70 zł brutto
Twoja cena 409,35 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 10,70 zł brutto
Twoja cena 7,28 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 20,66 zł brutto
Twoja cena 13,23 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 99,57 zł brutto
Twoja cena 64,96 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 81,98 zł brutto
Twoja cena 53,50 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 244,77 zł brutto
Twoja cena 156,66 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 199,00 zł brutto
Twoja cena 199,00 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 75,28 zł brutto
Twoja cena 45,74 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 139,09 zł brutto
Twoja cena 76,89 zł brutto
Do koszykaCena: |
1,27 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1,27 |
zł netto |
Cena: |
1,56 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1,56 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
203 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Pokrywa puszki WS70/80 biały SIMET
Kolor: biały, J. miary: szt., Op. zbiorcze: 150, Podatek: 23, średnica ⌀ (mm): 93,
Parametry techniczne: Pokrywa puszki WS70/80 biały SIMET
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Do puszek/obudów o długości | 80 mm |
| Do puszek/obudów o szerokości | 80 mm |
| Do puszek/obudów o średnicy | 70 - 80 mm |
| Bezhalogenowe | nie |
| Długość | 80 mm |
| Kolor | Biały |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Model | Pokrywa maskująca |
| Model/kształt/forma | Okrągły |
| Plombowane | nie |
| Sposób mocowania | Pokrywa z uchwytem sprężystym |
| Szerokość | 80 mm |
| Średnica | 80 mm |
| Ze śrubami | nie |
Pliki do pobrania
8991-pl -
m/download/22311847/8991-pl.pdf [131.15 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Przedsiębiorstwo SIMET S.A. ul. Al. Jana Pawła II 33 58-506 Jelenia Góra sprzedaz@simet.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Przedsiębiorstwo SIMET S.A. ul. Al. Jana Pawła II 33 58-506 Jelenia Góra sprzedaz@simet.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Pokrywa puszki WS70/80 biały SIMET
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
282brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
138 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
042brutto |
|
0 szt |
24h |
|
1760 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
267brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
845 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
080brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
451 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
102brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
920 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
289brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
263 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
075brutto |
|
118 SZT |
24h |
|
11256 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Osoby, które kupiły produkt Pokrywa puszki WS70/80 biały SIMET kupiły także
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1244brutto |
|
30 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1173brutto |
|
467 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1249brutto |
|
244 SZT |
24h |
|
999 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
765brutto |
|
316 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1077brutto |
|
410 SZT |
24h |
|
999 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
633brutto |
|
434 SZT |
24h |
|
999 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135