Polecane
Cena: |
384,00 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
384,00 |
zł netto |
Cena: |
472,32 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
472,32 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
88 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Jednofazowy sterownik załączania rezerwy zasilania SZR-277 F&F
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Detekcja zaniku fazy | tak |
| Zakres pomiarowy napięcia | 0 - 300 V |
| Funkcja kontroli nadnapięciowej | tak |
| Funkcja kontroli podnapięciowej | tak |
| Głębokość | 65 mm |
| Kontrola asymetrii faz | nie |
| Kontrola kolejności faz | nie |
| Liczba styków przełącznych | 0 |
| Liczba styków rozwiernych | 0 |
| Liczba styków zwiernych | 3 |
| Maksymalna dozwolona zwłoka czasowa przy podaniu zasilania | 15 s |
| Maksymalna dozwolona zwłoka czasowa przy zaniku zasilania | 15 s |
| Minimalna regulowana zwłoka czasowa przy podaniu zasilania | 0.3 s |
| Minimalna regulowana zwłoka czasowa przy zaniku zasilania | 1 s |
| Napięcie pracy dla DC | 10 - 12 V |
| Napięcie zasilające dla DC | 10 - 12 V |
| Rodzaj napięcia zasilającego | DC |
| Rodzaj napięcia zasilania | DC |
| Rodzaj połączenia elektrycznego | Połączenie śrubowe |
| Szerokość | 52 mm |
| Wymagane zewnętrzne źródło zasilania | tak |
| Wysokość | 90 mm |
| Z odłączalnymi zaciskami | nie |
| Znamionowy prąd załączania | 16 A |
Pliki do pobrania
ff_szr_277_inst_d190211_pl.pdf [2022-03-10 10:45, 142.41 kB]
145962 -
m/download/23005844/145962.pdf [550.34 kB]
130040 -
m/download/23005848/130040.pdf [142.41 kB]
130039 -
m/download/23005846/130039.pdf [224.37 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: F&F Filipowski Spółka Komandytowa ul. Konstantynowska 79/81 95-200 Pabianic biuro@fif.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: F&F Filipowski Spółka Komandytowa ul. Konstantynowska 79/81 95-200 Pabianic biuro@fif.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Jednofazowy sterownik załączania rezerwy zasilania SZR-277 F&F
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135