Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 149,00 zł brutto
Twoja cena 143,04 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 26,72 zł brutto
Twoja cena 8,78 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 885,11 zł brutto
Twoja cena 564,02 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 204,80 zł brutto
Twoja cena 130,53 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 40,98 zł brutto
Twoja cena 26,73 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 291,51 zł brutto
Twoja cena 96,88 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 14,51 zł brutto
Twoja cena 9,87 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 479,70 zł brutto
Twoja cena 409,35 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 73,31 zł brutto
Twoja cena 45,45 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 65,68 zł brutto
Twoja cena 40,71 zł brutto
Do koszykaCena: |
10,50 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
10,50 |
zł netto |
Cena: |
12,91 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
12,91 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
30 SZT |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
1460 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis serii
Parametry techniczne: AS Przycisk zwierny /dzwonek/ kolor biały ŁP-6G/m/00 OSPEL
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Prąd łączeniowy do świetlówek | 10 AX |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Z płytą montażową | nie |
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Bezhalogenowe | tak |
| Gatunek materiału | Tworzywo termoplastyczne |
| Głębokość osprzętu | 40 mm |
| Głębokość wbudowania | 25 mm |
| Kolor | Biały |
| Konfiguracja elementów | Element podstawowy z kompletną obudową |
| Liczba dźwigni | 1 |
| Liczba modułów (dla systemów modułowych) | 1 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Miejsce na oznaczenie | Nie |
| Napięcie znamionowe | 250 V |
| Numer RAL (zbliżony) | 9003 |
| Podświetlenie | Nie |
| Prąd znamionowy | 10 A |
| Przełącznik pralkowy | nie |
| Przycisk | nie |
| Sposób działania | Przycisk wahadłowy |
| Sposób mocowania | Montaż pazurkowy /-śrubowy |
| Sposób montażu | Montaż podtynkowy |
| Styki sygnału zwrotnego | nie |
| Szerokość osprzętu | 75 mm |
| Typ połączenia | Wtykowe samozaciskowe |
| Układ połączeń | Styk zwierny (NO) |
| Wykończenie powierzchni | Błyszczący |
| Wysokość osprzętu | 75 mm |
Pliki do pobrania
laczniki.pdf [2022-03-03 11:31, 2.08 MB]
laczniki.pdf [2022-03-03 11:31, 2.08 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Z.S.E. "OSPEL" S.A. ul. Główna 128 42-436 Pilica ospel@ospel.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Z.S.E. "OSPEL" S.A. ul. Główna 128 42-436 Pilica ospel@ospel.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co AS Przycisk zwierny /dzwonek/ kolor biały ŁP-6G/m/00 OSPEL
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2287brutto |
|
6 SZT |
24h |
|
11 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2677brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
20 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
889brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1352 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2723brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2999brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
18 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
552brutto |
|
1 SZT |
24h |
|
30 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1945brutto |
|
23 SZT |
24h |
|
2288 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4033brutto |
|
17 szt |
24h |
|
28 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
902brutto |
|
17 SZT |
24h |
|
67 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2874brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
59 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2772brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
6 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1463brutto |
|
36 SZT |
24h |
|
72 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
16837brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
3 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4062brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
4 SZT |
10 dni |
Osoby, które kupiły produkt AS Przycisk zwierny /dzwonek/ kolor biały ŁP-6G/m/00 OSPEL kupiły także
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3764brutto |
|
64 szt |
24h |
|
108 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1890brutto |
|
23 SZT |
24h |
|
266 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1688brutto |
|
41 SZT |
24h |
|
4167 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2548brutto |
|
17 SZT |
24h |
|
292 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3920brutto |
|
151 SZT |
24h |
|
880 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2323brutto |
|
19 SZT |
24h |
|
96 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
790brutto |
|
245 szt |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1222brutto |
|
91 SZT |
24h |
|
800 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135