Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 32,23 zł brutto
Twoja cena 21,92 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 121,77 zł brutto
Twoja cena 65,58 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 32,96 zł brutto
Twoja cena 22,41 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 233,58 zł brutto
Twoja cena 144,83 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 79,95 zł brutto
Twoja cena 54,59 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 75,65 zł brutto
Twoja cena 58,25 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 10,00 zł brutto
Twoja cena 7,87 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 232,47 zł brutto
Twoja cena 144,13 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 184,01 zł brutto
Twoja cena 114,10 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 18,64 zł brutto
Twoja cena 12,68 zł brutto
Do koszykaCena: |
7,41 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
7,41 |
zł netto |
Cena: |
9,12 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
9,12 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
379 szt |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: AS Łącznik podwójny świecznikowy biały ŁP-2G1/m/00 OSPEL
Prezentowany przedmiot wchodzi w skład serii As firmy OSPEL. Seria As to geometryczna forma przełamana delikatnymi krzywiznami ramek. Jest to połączenie dynamicznego wzornictwa z neutralną kolorystyką, które sprawdzi się w każdym wnętrzu. Materiały najwyższej jakości i ponadczasowy design, pozwoliły stworzyć produkt, który przez wiele lat będzie ozdobą Twoich wnętrz.
| Prąd łączeniowy do świetlówek | 16 AX |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Z płytą montażową | nie |
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Bezhalogenowe | tak |
| Gatunek materiału | Tworzywo termoplastyczne |
| Głębokość osprzętu | 40 mm |
| Głębokość wbudowania | 25 mm |
| Kolor | Biały |
| Konfiguracja elementów | Element podstawowy z kompletną obudową |
| Liczba dźwigni | 2 |
| Liczba modułów (dla systemów modułowych) | 1 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Miejsce na oznaczenie | Nie |
| Min. głębokość puszki montażowej | 60 mm |
| Napięcie znamionowe | 250 V |
| Numer RAL (zbliżony) | 9003 |
| Podświetlenie | Nie |
| Prąd znamionowy | 16 A |
| Przełącznik pralkowy | nie |
| Przycisk | nie |
| Sposób działania | Przycisk wahadłowy |
| Sposób mocowania | Montaż pazurkowy /-śrubowy |
| Sposób montażu | Montaż podtynkowy |
| Styki sygnału zwrotnego | nie |
| Szerokość osprzętu | 71 mm |
| Typ połączenia | Wtykowe samozaciskowe |
| Układ połączeń | Łącznik 2x1-biegunowy |
| Wykończenie powierzchni | Błyszczący |
| Wysokość osprzętu | 71 mm |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: Z.S.E. "OSPEL" S.A. ul. Główna 128 42-436 Pilica ospel@ospel.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Z.S.E. "OSPEL" S.A. ul. Główna 128 42-436 Pilica ospel@ospel.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co AS Łącznik podwójny świecznikowy biały ŁP-2G1/m/00 OSPEL
Polecane
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
15118brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
22 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2427brutto |
|
61 SZT |
24h |
|
700 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1098brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
60 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1921brutto |
|
0 szt |
24h |
|
9 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
9607brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
4 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1210brutto |
|
11 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1615brutto |
|
12 SZT |
24h |
|
155 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3218brutto |
|
9 SZT |
24h |
|
24 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4214brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
19 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1653brutto |
|
5 SZT |
24h |
|
807 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3710brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
31 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
9607brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
11 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
7326brutto |
|
1 SZT |
24h |
|
360 SZT |
10 dni |
Osoby, które kupiły produkt AS Łącznik podwójny świecznikowy biały ŁP-2G1/m/00 OSPEL kupiły także
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1688brutto |
|
41 SZT |
24h |
|
4264 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
889brutto |
|
0 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2773brutto |
|
53 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2548brutto |
|
17 SZT |
24h |
|
238 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1491brutto |
|
7 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1174brutto |
|
185 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1945brutto |
|
23 SZT |
24h |
|
2192 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1323brutto |
|
18 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135