Stycznik mocy I= 50A AC-3, styki pom. 1NC+1NO, nap. cewki 230 V AC LC1D50A6P7 SCHNEIDER
Stycznik mocy I= 50A AC-3, styki pom. 1NC+1NO, nap. cewki 230 V AC LC1D50A6P7 SCHNEIDER (LC1D50A6P7)
Do ulubionych
Opis produktu: Stycznik mocy I= 50A AC-3, styki pom. 1NC+1NO, nap. cewki 230 V AC LC1D50A6P7 SCHNEIDER
Stycznik mocy I= 50A [AC-3], styki pom. 1NC+1NO, nap. cewki 230 V AC. Zakres: TeSys - typ produktu: stycznik - opis skrócony: LC1D - zastosowanie: obciążenie rezystancyjne, sterowanie silnikiem - Kategoria użytkowania: AC-1, AC-3 - liczba biegunów: 3P - k
Parametry techniczne: Stycznik mocy I= 50A AC-3, styki pom. 1NC+1NO, nap. cewki 230 V AC LC1D50A6P7 SCHNEIDER
Liczba styków pomocniczych zwiernych 1
Rodzaj napięcia sterowania AC
Rodzaj podłączenia styków głównych Inne
Wersja modułowa nie
Znamionowa moc pracy dla AC-3, 400 V 22 kW
Znamionowa moc pracy dla AC-4, 400 V 11 kW
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz 230 - 230 V
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz 230 - 230 V
Znamionowy prąd pracy dla AC-4, 400 V 25 A
Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-1, 400 V 80 A
Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-3, 400 V 50 A
Pliki do pobrania
Produkty z tej samej kategorii co Stycznik mocy I= 50A AC-3, styki pom. 1NC+1NO, nap. cewki 230 V AC LC1D50A6P7 SCHNEIDER