Polecane
Cena: |
75,39 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
75,39 |
zł netto |
Cena: |
92,73 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
92,73 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: WEIDMULLER TRS 230VAC RC 1CO AU Moduł przekaźnikowy, 230 V AC ±10 %, Zielona dioda LED, Prostownik, Człon RC, 1 zestyk przełączny (AgNi platerowane złotem) , 250 V AC, 6 A, złącze śr 1123080000 /10szt
http://catalog.weidmueller.com/catalog/Start.do?localeId=pl&ObjectID=1123080000 Zastaw przekaźnika wtykowego i złącza żeńskiego. Obwód sterowania i obciążenia wtórnego posiadają izolację elektryczną.
Parametry techniczne: WEIDMULLER TRS 230VAC RC 1CO AU Moduł przekaźnikowy, 230 V AC ±10 %, Zielona dioda LED, Prostownik, Człon RC, 1 zestyk przełączny (AgNi platerowane złotem) , 250 V AC, 6 A, złącze śr 1123080000 /10szt
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Głębokość | 87.8 mm |
| Kompletny z gniazdem | tak |
| Liczba styków przełącznych | 1 |
| Liczba styków rozwiernych | 0 |
| Liczba styków zwiernych | 0 |
| Materiał pokrycia styków | Złoto |
| Materiał styków | Stop srebra i niklu (AgNi) |
| Napięcie pracy dla AC 50 Hz | 250 - 250 V |
| Napięcie pracy dla AC 60 Hz | 250 - 250 V |
| Napięcie pracy dla DC | 250 - 250 V |
| Polaryzacja napędu | Niespolaryzowany |
| Prąd znamionowy | 6 A |
| Rodzaj napięcia sterowania | AC |
| Rodzaj połączenia elektrycznego | Połączenie śrubowe |
| Rodzaj styku | Pojedynczy |
| Szerokość | 6.4 mm |
| Tryb przełączania napędu | Monostabilny |
| Wysokość | 89.6 mm |
| Z odłączalnymi zaciskami | nie |
| Z wymuszonym prowadzeniem styku | nie |
| Ze wskaźnikiem LED | tak |
| Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz | 253 - 207 V |
| Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz | 207 - 253 V |
Produkty z tej samej kategorii co WEIDMULLER TRS 230VAC RC 1CO AU Moduł przekaźnikowy, 230 V AC ±10 %, Zielona dioda LED, Prostownik, Człon RC, 1 zestyk przełączny (AgNi platerowane złotem) , 250 V AC, 6 A, złącze śr 1123080000 /10szt
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135