Polecane
Cena: |
72,94 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
72,94 |
zł netto |
Cena: |
89,72 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
89,72 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: WEIDMULLER RCI42424FG Miniaturowy przekaźnik przemysłowy, 24 V DC, Zestyki przełączne o wymuszonym przełączaniu (EN 61810-3 typ B) (AgCuNi) , 250 V AC, 6 A, Przycisk testow 1218380000 /12szt./
http://catalog.weidmueller.com/catalog/Start.do?localeId=pl&ObjectID=1218380000 Przekaźnik przełączający, zwiększający i wzmacniający sygnały cyfrowe do poziomu niskiego obciążenia wtórnego. Mała konstrukcja
Parametry techniczne: WEIDMULLER RCI42424FG Miniaturowy przekaźnik przemysłowy, 24 V DC, Zestyki przełączne o wymuszonym przełączaniu (EN 61810-3 typ B) (AgCuNi) , 250 V AC, 6 A, Przycisk testow 1218380000 /12szt./
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Głębokość | 25.6 mm |
| Kompletny z gniazdem | nie |
| Liczba styków przełącznych | 2 |
| Liczba styków rozwiernych | 0 |
| Liczba styków zwiernych | 0 |
| Materiał pokrycia styków | Nikiel |
| Materiał styków | Stop srebra i niklu (AgNi) |
| Polaryzacja napędu | Niespolaryzowany |
| Rodzaj napięcia sterowania | AC |
| Rodzaj połączenia elektrycznego | Połączenie wtykowe |
| Rodzaj styku | Pojedynczy |
| Szerokość | 12.7 mm |
| Tryb przełączania napędu | Monostabilny |
| Wysokość | 30.2 mm |
| Z odłączalnymi zaciskami | nie |
| Ze wskaźnikiem LED | nie |
| Znamionowe napięcie sterowania Us dla DC | 22.8 - 38.4 V |
Produkty z tej samej kategorii co WEIDMULLER RCI42424FG Miniaturowy przekaźnik przemysłowy, 24 V DC, Zestyki przełączne o wymuszonym przełączaniu (EN 61810-3 typ B) (AgCuNi) , 250 V AC, 6 A, Przycisk testow 1218380000 /12szt./
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135