Cewka do stycznika TeSys F 220VAC 40/400Hz LX1FX220 SCHNEIDER
Cewka do stycznika TeSys F 220VAC 40/400Hz LX1FX220 SCHNEIDER (LX1FX220)
Do ulubionych
Parametry techniczne: Cewka do stycznika TeSys F 220VAC 40/400Hz LX1FX220 SCHNEIDER
Parametr Wartość
Rodzaj napięcia sterowania AC
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz 220 - 230 V
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz 220 - 230 V
Pliki do pobrania
Produkty z tej samej kategorii co Cewka do stycznika TeSys F 220VAC 40/400Hz LX1FX220 SCHNEIDER