Cewka do CEM9-CEM25 BCAE4-25-400V-50/60Hz 004641814 ETI
Cewka do CEM9-CEM25 BCAE4-25-400V-50/60Hz 004641814 ETI (004641814)
  • Producent: ETI-POLAM
  • Numer katalogowy: 004641814
  • Kod kreskowy EAN: 7890355110720
  • Indeks/kod produktu: 128781
Stan magazynowy producenta
25 SZT
Do ulubionych
Opis produktu: Cewka do CEM9-CEM25 BCAE4-25-400V-50/60Hz 004641814 ETI
Parametry techniczne: Cewka do CEM9-CEM25 BCAE4-25-400V-50/60Hz 004641814 ETI
Parametr Wartość
Rodzaj napięcia sterowania AC
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz 400 - 400 V
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz 400 - 400 V