Cewka do CEM9-CEM25 BCAE4-25-230V-50/60Hz 004641813 ETI
Cewka do CEM9-CEM25 BCAE4-25-230V-50/60Hz 004641813 ETI (004641813)
  • Producent: ETI-POLAM
  • Numer katalogowy: 004641813
  • Kod kreskowy EAN: 7890355110713
  • Indeks/kod produktu: 128099
  • Jednostka miary: szt
  • Kategoria: Cewka do stycznika
10 dni
Stan magazynowy producenta
39 SZT
10 dni
Porównaj
Do ulubionych
Opis produktu: Cewka do CEM9-CEM25 BCAE4-25-230V-50/60Hz 004641813 ETI
Parametry techniczne: Cewka do CEM9-CEM25 BCAE4-25-230V-50/60Hz 004641813 ETI
Parametr Wartość
Rodzaj napięcia sterowania AC
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz 230 - 230 V
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz 230 - 230 V