Polecane
Cena: |
972,41 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
972,41 |
zł netto |
Cena: |
1196,07 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1 196,07 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Cyfrowy łącznik czasowy Acti9 z programami 24h 7 dni i 1 rok ITA1C i ITA4C CCT15910 SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Automatyczna zmiana czasu letniego/zimowego | tak |
| Autonomia / rezerwa chodu w latach | 10 |
| Bezpotencjałowy zestyk przełączający | tak |
| Częstotliwość napięcia zasilania od/do | 50 - 60 Hz |
| Głębokość | 63 mm |
| GPS | tak |
| Liczba kanałów | 1 |
| Liczba miejsc pamięci | 300 |
| Miernik godzinowy | tak |
| Najkrótszy czas przełączenia kanał 1 | 0.02 min |
| Obsługa ręczna | tak |
| Program astronomiczny | nie |
| Program cykliczny | tak |
| Program impulsowy | tak |
| Program losowy | nie |
| Program roczny | tak |
| Program świąteczny | tak |
| Program tygodniowy | tak |
| Programowanie 60 min. | tak |
| Programowanie dobowe | tak |
| Przycisk zewnętrzny (wejściowy) | tak |
| Rodzaj napięcia zasilającego | AC |
| Sposób montażu | Szyna DIN |
| Sterowanie sygnałem radiowym | nie |
| Sterowany kwarcowo | tak |
| Synchronizacja radiowa (DCF77) | tak |
| Synchronizowany częstotliwością sieci | tak |
| Szerokość | 35.8 mm |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 2 |
| Wstępna nastawa przełączenia | nie |
| Wysokość | 90 mm |
| Wyświetlanie podpowiedzi | tak |
| Zakres napięcia zasilającego | 230 - 230 V |
| Zawiera kartę pamięci | nie |
| Zewnętrzne programowanie | tak |
| Znamionowy prąd przełączania 250 V AC | 16 A |
Pliki do pobrania
CCT15910_document -
m/download/17945661/cct15910-document.pdf [97.19 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/21997803/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
CCT15910_CCT15940_CE -
m/download/17849730/cct15910-cct15940-ce.pdf [193.73 kB]
ENVPEP060104EN -
m/download/17849728/envpep060104en.pdf [281.22 kB]
Push_Button_Dimmer_ALB45190_ALTIRA_TT03_V3_1 -
m/download/17849729/push-button-dimmer-alb45190-altira-tt03-v3-1.pdf [275.41 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Cyfrowy łącznik czasowy Acti9 z programami 24h 7 dni i 1 rok ITA1C i ITA4C CCT15910 SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135