Polecane
Cena: |
68,41 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
68,41 |
zł netto |
Cena: |
84,14 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
84,14 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
12 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Z-SC Styk pomocniczy do styczników modułowych 248862 EATON
Łącznik pomocniczy stycznika instalacyjnego, znamionowe napięcie izolacji 440V AC, znamionowy prąd pracy przy AC15 220-240V: 3A, funkcja: 1 zestyków zwiernych i 1 zestyków rozwiernych, wymiary montażowe zatyczki 45mm, szerokość montażowa 0,5JC (8,75mm), wyłącznik naprądowy, wersja zgodna z IEC 61095, EN 61095, VDE 0660, IEC 60947-4-1, EN 60947-4-1, VDE
Parametry techniczne: Z-SC Styk pomocniczy do styczników modułowych 248862 EATON
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Do maks. prądu styków głównych | 63 A |
| Do maks. liczby styków głównych (ogółem) | 4 |
| Do montażu z | Stycznik/przekaźnik |
| Funkcja | Styk pomocniczy |
| Liczba styków przełącznych | 0 |
| Liczba styków rozwiernych | 1 |
| Liczba styków sygnalizacji błędu | 0 |
| Liczba styków zwiernych | 1 |
| Montowane fabrycznie | nie |
| Napięcie znamionowe | 230 V |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Rodzaj napięcia sterowania | AC |
| Rodzaj wyposażenia dodatkowego | Styk pomocniczy |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 0.5 |
| Z samotestem prądu różnicowego | nie |
| Znamionowy prąd załączania | 3 A |
Pliki do pobrania
03_Z-S -
m/download/20581092/03-z-s.pdf [212.46 kB]
03_Z-SC -
m/download/20581095/03-z-sc.pdf [212.53 kB]
03_Z-S_SC_SB -
m/download/20581098/03-z-s-sc-sb.pdf [212.49 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Eaton Electric Sp. z o.o. ul. Galaktyczna 30 80-299 Gdańsk pl-gdansk@eaton.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Eaton Electric Sp. z o.o. ul. Galaktyczna 30 80-299 Gdańsk pl-gdansk@eaton.com
Produkty z tej samej kategorii co Z-SC Styk pomocniczy do styczników modułowych 248862 EATON
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135