Polecane
Cena: |
76,27 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
76,27 |
zł netto |
Cena: |
93,81 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
93,81 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
2 szt |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
220 szt |
14 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Styk pomocniczy 1Z+R 6A 250V do SBNxxx i styczników ESC080 HAGER
http://www.hager.pl/files/download/0/2791862/0/hager_ESC080_karta_katalogowa.pdf
Parametry techniczne: Styk pomocniczy 1Z+R 6A 250V do SBNxxx i styczników ESC080 HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Do maks. prądu styków głównych | 6 A |
| Do maks. liczby styków głównych (ogółem) | 2 |
| Do montażu z | Stycznik/przekaźnik |
| Liczba styków przełącznych | 0 |
| Liczba styków rozwiernych | 1 |
| Liczba styków zwiernych | 1 |
| Montowane fabrycznie | nie |
| Napięcie znamionowe | 230 V |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 0.5 |
| Z samotestem prądu różnicowego | nie |
| Znamionowy prąd załączania | 6 A |
Pliki do pobrania
hager_esc080_karta_katalogowa.pdf [2022-03-23 16:27, 228.08 kB]
PDS_ESC080_3301_pl-PL -
m/download/23407496/pds-esc080-3301-pl-pl.pdf [93.08 kB]
ID1_ESC080_6E801800F -
m/download/23407497/id1-esc080-6e801800f.pdf [1.08 MB]
25PL025_Instrukcja techniczna - Podstawy zabezpieczeń w -
m/download/23407500/25pl025-instrukcja-techniczna-podstawy-zabezpieczen-w.pdf [8.38 MB]
rohs_declaration_ESC080_en-GB -
m/download/23407498/rohs-declaration-esc080-en-gb.pdf [42.09 kB]
HAGER_DEKLARACJA_CE_311_DE_2021_V1_0 -
m/download/23407499/hager-deklaracja-ce-311-de-2021-v1-0.pdf [177.87 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co Styk pomocniczy 1Z+R 6A 250V do SBNxxx i styczników ESC080 HAGER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135