Polecane
Cena: |
45,00 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
44,99 |
zł netto |
Cena: |
55,35 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
55,34 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
7 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Styk pomocniczy Acti9 iOF 1 przemienny (1 CO) zaciski górne A9A26904 SCHNEIDER
Jest to modułowy styk pomocniczy OF Acti9, używany jako zdalny wskaźnik pozycji powiązanego urządzenia. W sieci AC prąd znamionowy (ln) wynosi od 100mA do 6A przy częstotliwości roboczej od 50Hz do 60Hz przy 240VAC oraz od 100mA do 3A przy częstotliwości roboczej od 50Hz do 60Hz przy 415VAC. W sieci DC prąd znamionowy (ln) zaczyna się od 100mA przy 24VDC do 130VDC. Wzrasta do 6A przy 24VDC, 2A przy 48VDC, 1.5A przy 60VDC i 1A przy 130VDC. Posiada 1 pozycyjny wyłącznik ze stykami typu 1 C/O. Przeznaczony jest do nowych lub remontowanych instalacji w małych obiektach komercyjnych lub budynkach. Ten styk iSD jest kompatybilny z seriami Acti9, takimi jak iC60, iID, iDPN ARC, iDPN Vigi, iDPN Vigi ARC, iSW, iC40, iC40 ARC, iCV40, iCV40 Vigi ARC, iC40 XA, iCV40 XA, iC60 RCBO. Ten styk iSD jest kompatybilny z seriami Acti9, takimi jak Acti9 iDT40, iDT40 XA i iDD40. iOF jest używany jako skrócona nazwa urządzenia lub kod zgodności. Ma złącze zacisku śrubowego na dole. Połączenie pozwala na sztywny drut miedziany. Zakres przekroju wynosi od 1mm² do 4mm². Ma złącze zacisku śrubowego na dole. Połączenie pozwala na podłączenie elastycznego druta miedzianego. Zakres przekroju wynosi od 0,5mm² do 2,5mm². Ma złącze zacisku śrubowego na dole. Połączenie pozwala na podłączenie sztywnego druta miedzianego. Zakres przekroju wynosi 2,5mm². Ma złącze zacisku śrubowego na dole. Połączenie pozwala na podłączenie 2 elastycznych drutów miedzianych z tulejami. Zakres przekroju wynosi 1,5mm². Napięcie znamionowe izolacji Ui wynosi do 500V. Napięcie znamionowe wytrzymywane Uimp wynosi 4kV. Szerokość wynosi 9mm. Wymiary to: (szer.) 9mm x (wys.) 86 mm x (gł.) 73 mm. Kolor: biały (RAL 9003). Stopień zanieczyszczenia wynosi 3. Poziom tropikalizacji to 2. Moment dokręcania połączenia wynosi 1N.m (dół) dla wkrętaka PZ1. Zgodnie z normą IEC 60529 stopień ochrony IP to IP20. Temperatura pracy wynosi od -35°C do +70°C. Temperatura przechowywania wynosi od -40°C do +85°C. Ten produkt jest zgodny z normami EN/IEC 60947-5-1 i GB/T 14048.5. Ten produkt jest certyfikowany z oznaczeniami CE i UKCA.
Parametry techniczne: Styk pomocniczy Acti9 iOF 1 przemienny (1 CO) zaciski górne A9A26904 SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Do maks. prądu styków głównych | 63 A |
| Do maks. liczby styków głównych (ogółem) | 4 |
| Do montażu z | Wyłącznik różnicowoprądowy z członem nadprądowym / wyłącznik nadprądowy |
| Liczba styków przełącznych | 1 |
| Liczba styków rozwiernych | 0 |
| Liczba styków sygnalizacji błędu | 0 |
| Liczba styków zwiernych | 0 |
| Montowane fabrycznie | nie |
| Napięcie znamionowe | 240 V |
| Rodzaj napięcia sterowania | AC/DC |
| Rodzaj wyposażenia dodatkowego | Styk pomocniczy |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 0.5 |
| Z samotestem prądu różnicowego | nie |
| Znamionowy prąd załączania | 0.1 A |
Pliki do pobrania
A9A26904_document -
m/download/17956588/a9a26904-document.pdf [75.53 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/22019203/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Styk pomocniczy Acti9 iOF 1 przemienny (1 CO) zaciski górne A9A26904 SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135