Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 98,40 zł brutto
Twoja cena 58,55 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 25,28 zł brutto
Twoja cena 17,19 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 65,31 zł brutto
Twoja cena 55,73 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 77,61 zł brutto
Twoja cena 49,67 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 91,33 zł brutto
Twoja cena 62,10 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 80,87 zł brutto
Twoja cena 56,04 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 77,43 zł brutto
Twoja cena 50,53 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 97,60 zł brutto
Twoja cena 67,53 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 1 068,81 zł brutto
Twoja cena 694,75 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 225,09 zł brutto
Twoja cena 137,01 zł brutto
Do koszykaCena: |
59,72 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
59,72 |
zł netto |
Cena: |
73,45 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
73,45 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
46 szt |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
467 szt |
14 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Modułowy rozłącznik izolacyjny 3P 63A 400VAC SBN363 HAGER
http://www.hager.pl/files/download/0/2791843/0/hager_SBN363_karta_katalogowa.pdf
Parametry techniczne: Modułowy rozłącznik izolacyjny 3P 63A 400VAC SBN363 HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Wymuszona separacja zgodnie z DIN VDE 0113 | nie |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Funkcja przełączająca | Wyłącznik |
| Głębokość wbudowania | 68 mm |
| Kolor klosza | Szary |
| Liczba biegunów | 3 |
| Liczba styków przełącznych | 0 |
| Liczba styków rozwiernych | 0 |
| Liczba styków zwiernych | 3 |
| Maksymalna moc źródła światła | 0 W |
| Minimalne napięcie znamionowe | 400 V |
| Nadruk/symbol | Inne |
| Napięcie znamionowe | 400 V |
| Prąd znamionowy | 63 A |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 3 |
| Wytrzymałość zwarciowa (Icw) | 0.94 kA |
| Z lampką sygnalizacyjną | nie |
| Znamionowa zdolność łączeniowa | 1.332 kA |
Pliki do pobrania
hager_sbn363_karta_katalogowa.pdf [2022-04-01 12:03, 246.36 kB]
rohs_declaration_SBN363_en-GB -
m/download/23408706/rohs-declaration-sbn363-en-gb.pdf [42.04 kB]
DECLARATION_25_1516_02_25 -
m/download/23408707/declaration-25-1516-02-25.pdf [990.73 kB]
PEP_HAGE-01377-V01.01-EN -
m/download/23408708/pep-hage-01377-v01-01-en.pdf [2.89 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co Modułowy rozłącznik izolacyjny 3P 63A 400VAC SBN363 HAGER
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
9679brutto |
|
2 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
10 66792brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
2 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
55755brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
9 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1016brutto |
|
11 szt |
24h |
|
71 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4679brutto |
|
22 szt |
24h |
|
194 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2972brutto |
|
21 szt |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3138brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
10 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
13476brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
70 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
11955brutto |
|
9 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3787brutto |
|
14 szt |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
7615brutto |
|
28 SZT |
24h |
|
126 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
9219brutto |
|
36 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
35947brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
22 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
16735brutto |
|
1 SZT |
24h |
|
45 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3017brutto |
|
20 SZT |
24h |
Osoby, które kupiły produkt Modułowy rozłącznik izolacyjny 3P 63A 400VAC SBN363 HAGER kupiły także
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3717brutto |
|
16 SZT |
24h |
|
184 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
10664brutto |
|
72 szt |
24h |
|
999 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
11145brutto |
|
64 szt |
24h |
|
999 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
10664brutto |
|
199 szt |
24h |
|
999 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3809brutto |
|
79 SZT |
24h |
|
999 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
068brutto |
|
610 szt |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
61370brutto |
|
40 szt |
24h |
|
727 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4922brutto |
|
144 SZT |
24h |
|
548 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1881brutto |
|
350 szt |
24h |
|
192 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
303brutto |
|
277 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1136brutto |
|
4 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
13331brutto |
|
1049 SZT |
24h |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135