Polecane
Cena: |
78,70 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
78,69 |
zł netto |
Cena: |
96,80 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
96,79 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
2 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Przełącznik pojedynczy Acti9 3-pozycyjny iSSW-20-2-3 20A 2CO A9E18074 SCHNEIDER
Łącznik liniowy — iSSW — 2 C/O — 20A — 250 V AC — 3 pozycje. rodzina produktów: Acti 9 - typ produktu: przełącznik liniowy - zastosowanie łącznika: elektryczny obwód sterujący - opis skrócony: iSSW - typ styków i kompozycja: 2 Z/O. Zalety: Skute
Parametry techniczne: Przełącznik pojedynczy Acti9 3-pozycyjny iSSW-20-2-3 20A 2CO A9E18074 SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Forced segregation (according to DIN VDE 0113) | tak |
| Wymuszona separacja zgodnie z DIN VDE 0113 | tak |
| Stopień ochrony (IP) | IP40 |
| Funkcja przełączająca | Inne |
| Głębokość wbudowania | 75 mm |
| Kolor klosza | Biały |
| Liczba biegunów | 2 |
| Liczba styków przełącznych | 2 |
| Liczba styków rozwiernych | 0 |
| Liczba styków zwiernych | 0 |
| Minimalne napięcie znamionowe | 250 V |
| Nadruk/symbol | Brak |
| Napięcie znamionowe | 250 V |
| Prąd znamionowy | 20 A |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 2 |
| Z lampką sygnalizacyjną | nie |
Pliki do pobrania
A9E18074_document -
m/download/17942836/a9e18074-document.pdf [82.67 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/21991899/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
HD_EU_FD16041505B_-_SW_Acti9_iSSW -
m/download/17846253/hd-eu-fd16041505b-sw-acti9-issw.pdf [459.42 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Przełącznik pojedynczy Acti9 3-pozycyjny iSSW-20-2-3 20A 2CO A9E18074 SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135