Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 349,32 zł brutto
Twoja cena 223,58 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 18,64 zł brutto
Twoja cena 12,68 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 133,82 zł brutto
Twoja cena 92,73 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 423,00 zł brutto
Twoja cena 423,00 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 184,01 zł brutto
Twoja cena 114,10 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 14,51 zł brutto
Twoja cena 9,87 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 215,25 zł brutto
Twoja cena 133,46 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 46,74 zł brutto
Twoja cena 31,91 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 80,87 zł brutto
Twoja cena 56,04 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 141,57 zł brutto
Twoja cena 87,39 zł brutto
Do koszykaCena: |
6,86 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
6,86 |
zł netto |
Cena: |
8,44 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
8,44 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
371 SZT |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
959 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Simon 10 Gniazdo wtyczkowe z uziemieniem do wersji IP44 bez uszczelki - klapka w kol. pokrywy 16A 250V zac. śrub. biały *Wymagana uszczelka ramki CGZ1BU.01/11 KONTAKT
| Seria | Simon 10 |
| Nazwa produktu/Rodzaj | gniazdo wtyczkowe pojedyncze do wersji IP44 z przesłonami torów prądowych - bez uszczelki - klapka w kolorze pokrywy |
| Kolor | biały |
| RAL (zbliżony) | RAL 9003 |
| Typ produktu | moduł |
| Prąd znamionowy | 16A |
| Napięcie znamionowe | 250V |
| Rodzaj podłączenia / Typ zacisku | zaciski śrubowe |
| Stopień ochrony IP | IP44 |
| Klasa ETIM | EC000125 Gniazdo |
| Nadruk/Piktogram | brak |
| Rodzaj materiału | tworzywo sztuczne, PC, bezhalogenowe |
| Zabezpieczenie powierzchni | naturalne |
| Wykończenie powierzchni | błyszczące |
| Sposób montażu [ETIM] | montaż podtynkowy |
| Sposób mocowania | pazurki / wkręty |
| Wysokość produktu | 86mm |
| Szerokość produktu | 86mm |
| Głębokość produktu | 44mm |
| Głębokość wbudowania | 26.5mm |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 10 |
| Jednostka miary | szt. |
| EAN opakowanie jednostkowe | 5902787842383 |
| Typ opak. jedn. | folia zgrzewana |
| Wys. opak. jedn. | 16cm |
| Szer. opak. jedn. | 11cm |
| Dł. opak. jedn. | 4.9cm |
| Waga jedn. | 0.0622kg |
| EAN13 opak. | 5902787842383 |
| Typ opak. zbiorczego | pudełko zamykane |
| Wys. opak. zbiorczego | 10cm |
| Szer. opak. zbiorczego | 19cm |
| Dł. opak. zbiorczego | 23cm |
| Liczba modulów | 1 |
| Model | z uziemieniem, bolec uziemiający |
| Zakres częstotliwości | 50-60Hz |
| Liczba jednostek | 1 |
| Pokrywa gniazda | plakietka centralna |
| Klapka uchylna | tak |
| Zasilanie specjalne | bez specjalnego zasilania |
| Przesłony otworów prądowych | nie |
| Kolor klapki | w kolorze pokrywy |
| Uszczelka IP44 | nie |
Opis serii
Parametry techniczne: Simon 10 Gniazdo wtyczkowe z uziemieniem do wersji IP44 bez uszczelki - klapka w kol. pokrywy 16A 250V zac. śrub. biały *Wymagana uszczelka ramki CGZ1BU.01/11 KONTAKT
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Kolor | Biały |
| Liczba jednostek | 1 |
| Liczba modułów (dla systemów modułowych) | 1 |
| Model | Ze stykiem ochronnym (SCHUKO) |
| Napięcie znamionowe | 250 V |
| Sposób mocowania | Inne |
| Sposób montażu | Montaż podtynkowy |
| Typ połączenia | Zacisk śrubowy |
| Wykończenie powierzchni | Błyszczący |
| Z pokrywą uchylną | tak |
| Zakres częstotliwości | 50 - 60 Hz |
Pliki do pobrania
11670,CGZ1BU.01_11 -
m/download/23633042/11670-cgz1bu-01-11.pdf [51.66 kB]
K-S_272E_2023_PL_EN_CZ_SK Gniazd_wty S10 NR -
m/download/23644743/k-s-272e-2023-pl-en-cz-sk-gniazd-wty-s10-nr.pdf [3.80 MB]
Broszura_Simon10 -
m/download/23654071/broszura-simon10.pdf [2.85 MB]
SIMON 10 schemat elektryczny 2 -
m/download/23654072/simon-10-schemat-elektryczny-2.dwg [129.52 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Simon 10 Gniazdo wtyczkowe z uziemieniem do wersji IP44 bez uszczelki - klapka w kol. pokrywy 16A 250V zac. śrub. biały *Wymagana uszczelka ramki CGZ1BU.01/11 KONTAKT
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
241brutto |
|
9608 SZT |
24h |
|
9578 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
713brutto |
|
204 SZT |
24h |
|
438 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
8941brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
40 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1121brutto |
|
57 SZT |
24h |
|
189 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
969brutto |
|
196 SZT |
24h |
|
1149 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
8478brutto |
|
5 SZT |
24h |
|
88 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
7994brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
81 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1482brutto |
|
1 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
924brutto |
|
2564 SZT |
24h |
|
2787 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2032brutto |
|
23 SZT |
24h |
|
71 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
756brutto |
|
101 SZT |
24h |
|
299 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1644brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
51 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
5114brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
20 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1739brutto |
|
26 SZT |
24h |
|
98 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1019brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
32 SZT |
10 dni |
Osoby, które kupiły produkt Simon 10 Gniazdo wtyczkowe z uziemieniem do wersji IP44 bez uszczelki - klapka w kol. pokrywy 16A 250V zac. śrub. biały *Wymagana uszczelka ramki CGZ1BU.01/11 KONTAKT kupiły także
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
115brutto |
|
50 SZT |
24h |
|
514 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2403brutto |
|
5 SZT |
24h |
|
332 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1173brutto |
|
2 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
460brutto |
|
1363 SZT |
24h |
|
965 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
751brutto |
|
3154 SZT |
24h |
|
3691 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2193brutto |
|
104 SZT |
24h |
|
551 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2399brutto |
|
24 SZT |
24h |
|
142 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
241brutto |
|
9608 SZT |
24h |
|
9578 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
115brutto |
|
49 SZT |
24h |
|
2849 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
924brutto |
|
2564 SZT |
24h |
|
2787 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
958brutto |
|
834 SZT |
24h |
|
2403 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2396brutto |
|
38 SZT |
24h |
|
127 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
914brutto |
|
245 SZT |
24h |
|
1869 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135