Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 122,75 zł brutto
Twoja cena 76,10 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 329,00 zł brutto
Twoja cena 329,00 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 10,70 zł brutto
Twoja cena 7,28 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 91,33 zł brutto
Twoja cena 62,10 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 257,07 zł brutto
Twoja cena 164,53 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 104,55 zł brutto
Twoja cena 75,43 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 32,96 zł brutto
Twoja cena 22,41 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 45,51 zł brutto
Twoja cena 27,09 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 93,97 zł brutto
Twoja cena 58,26 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 199,00 zł brutto
Twoja cena 191,04 zł brutto
Do koszykaCena: |
7,51 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
7,51 |
zł netto |
Cena: |
9,24 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
9,24 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
2764 SZT |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
2787 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Simon 10 Gniazdo wtyczkowe z uziemieniem podwójne 16A 250V zaciski śrubowe biały CGZ2M.01/11 KONTAKT
| Seria | Simon 10 |
| Nazwa produktu/Rodzaj | gniazdo wtyczkowe podwójne z uziemieniem |
| Kolor | biały |
| RAL (zbliżony) | RAL 9003 |
| Typ produktu | moduł |
| Prąd znamionowy | 16A |
| Napięcie znamionowe | 250V |
| Rodzaj podłączenia / Typ zacisku | zaciski śrubowe |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Klasa ETIM | EC000125 Gniazdo |
| Nadruk/Piktogram | brak |
| Rodzaj materiału | tworzywo sztuczne, PC, bezhalogenowe |
| Zabezpieczenie powierzchni | naturalne |
| Wykończenie powierzchni | błyszczące |
| Sposób montażu [ETIM] | montaż podtynkowy |
| Sposób mocowania | pazurki / wkręty |
| Wysokość produktu | 77mm |
| Szerokość produktu | 77mm |
| Głębokość produktu | 46mm |
| Głębokość wbudowania | 19.5mm |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 10 |
| Jednostka miary | szt. |
| EAN opakowanie jednostkowe | 5902787842147 |
| Typ opak. jedn. | folia zgrzewana |
| Wys. opak. jedn. | 16cm |
| Szer. opak. jedn. | 11cm |
| Dł. opak. jedn. | 5.1cm |
| Waga jedn. | 0.0652kg |
| EAN13 opak. | 5902787842147 |
| Typ opak. zbiorczego | pudełko zamykane |
| Wys. opak. zbiorczego | 10cm |
| Szer. opak. zbiorczego | 19cm |
| Dł. opak. zbiorczego | 23cm |
| Liczba modulów | 1 |
| Model | z uziemieniem, bolec uziemiający |
| Zakres częstotliwości | 50-60Hz |
| Liczba jednostek | 2 |
| Pokrywa gniazda | plakietka centralna |
| Klapka uchylna | nie |
| Zasilanie specjalne | bez specjalnego zasilania |
| Przesłony otworów prądowych | nie |
Opis serii
Parametry techniczne: Simon 10 Gniazdo wtyczkowe z uziemieniem podwójne 16A 250V zaciski śrubowe biały CGZ2M.01/11 KONTAKT
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Kolor | Biały |
| Liczba jednostek | 2 |
| Liczba modułów (dla systemów modułowych) | 1 |
| Model | Ze stykiem ochronnym (SCHUKO) |
| Napięcie znamionowe | 250 V |
| Sposób mocowania | Inne |
| Sposób montażu | Montaż podtynkowy |
| Typ połączenia | Zacisk śrubowy |
| Wykończenie powierzchni | Błyszczący |
| Z pokrywą uchylną | nie |
| Zakres częstotliwości | 50 - 60 Hz |
Pliki do pobrania
11687,CGZ2M.01_11 -
m/download/23633094/11687-cgz2m-01-11.pdf [51.96 kB]
K-S_272E_2023_PL_EN_CZ_SK Gniazd_wty S10 NR -
m/download/23644801/k-s-272e-2023-pl-en-cz-sk-gniazd-wty-s10-nr.pdf [3.80 MB]
Broszura_Simon10 -
m/download/23654019/broszura-simon10.pdf [2.85 MB]
SIMON 10 schemat elektryczny 2 -
m/download/23654020/simon-10-schemat-elektryczny-2.dwg [129.52 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Simon 10 Gniazdo wtyczkowe z uziemieniem podwójne 16A 250V zaciski śrubowe biały CGZ2M.01/11 KONTAKT
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1571brutto |
|
8 SZT |
24h |
|
240 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
8915brutto |
|
1 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1135brutto |
|
10 SZT |
24h |
|
126 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
9611brutto |
|
4 SZT |
24h |
|
17 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1224brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
39 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
5381brutto |
|
2 SZT |
24h |
|
72 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
878brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
27 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3025brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
134 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1482brutto |
|
1 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
463brutto |
|
123 SZT |
24h |
|
491 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4109brutto |
|
11 SZT |
24h |
|
728 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1170brutto |
|
106 SZT |
24h |
|
586 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1686brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
38 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2667brutto |
|
39 SZT |
24h |
|
259 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
843brutto |
|
96 SZT |
24h |
|
619 SZT |
10 dni |
Osoby, które kupiły produkt Simon 10 Gniazdo wtyczkowe z uziemieniem podwójne 16A 250V zaciski śrubowe biały CGZ2M.01/11 KONTAKT kupiły także
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
243brutto |
|
192 SZT |
24h |
|
860 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1268brutto |
|
120 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
969brutto |
|
196 SZT |
24h |
|
1149 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
888brutto |
|
76 SZT |
24h |
|
678 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
891brutto |
|
25 OPK |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1384brutto |
|
58 SZT |
24h |
|
96 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
988brutto |
|
298 SZT |
24h |
|
237 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2329brutto |
|
121 SZT |
24h |
|
110 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1432brutto |
|
134 SZT |
24h |
|
89 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3469brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
256 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4819brutto |
|
2 SZT |
24h |
|
247 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2399brutto |
|
24 SZT |
24h |
|
142 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135