Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 423,00 zł brutto
Twoja cena 423,00 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 297,05 zł brutto
Twoja cena 183,63 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 129,15 zł brutto
Twoja cena 102,04 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 349,32 zł brutto
Twoja cena 223,56 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 204,18 zł brutto
Twoja cena 148,40 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 40,65 zł brutto
Twoja cena 27,65 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 18,64 zł brutto
Twoja cena 12,68 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 218,94 zł brutto
Twoja cena 139,73 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 184,01 zł brutto
Twoja cena 114,10 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 71,59 zł brutto
Twoja cena 44,38 zł brutto
Do koszykaCena: |
50,02 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
47,21 |
zł netto |
Cena: |
61,53 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
58,07 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
104 szt |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
999 szt |
14 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: MCB Wyłącznik nadprądowy 6kA 3P B20A MBN320E HAGER
http://www.hager.pl/files/download/0/2781235/0/hager_MBN320E_karta_katalogowa.pdf
Parametry techniczne: MCB Wyłącznik nadprądowy 6kA 3P B20A MBN320E HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Liczba biegunów chronionych | 3 |
| Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa Icn zgodnie z EN 60898 przy 400 V | 6 kA |
| Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa Icu zgodnie z IEC 60947-2 przy 400 V | 10 kA |
| Znamionowe napięcie udarowe wytrzymywane Uimp | 4 kV |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Charakterystyka wyzwalania | B |
| Głębokość wbudowania | 70 mm |
| Jednocześnie rozłączany biegun N | nie |
| Kategoria przepięcia | 3 |
| Klasa ograniczenia energii | 3 |
| Liczba biegunów (całkowita) | 3 |
| Montaż podtynkowy | tak |
| Możliwość dodatkowego wyposażenia | tak |
| Napięcie znamionowe | 400 V |
| Napięcie znamionowe izolacji Ui | 500 V |
| Prąd znamionowy | 20 A |
| Przekrój przyłączanego przewodu jednodrutowego | 1 - 35 mm² |
| Przekrój przyłączanego przewodu wielożyłowego | 1 - 25 mm² |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Stopień zanieczyszczenia | 2 |
| Straty mocy | 8.9 W |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 3 |
| Temperatura otoczenia w warunkach pracy | -25 - 70 °C |
| Wykonanie przeciwwybuchowe | nie |
| Zakres częstotliwości | 50 - 60 Hz |
Pliki do pobrania
hager_mbn320e_karta_katalogowa.pdf [2022-04-01 09:54, 245.75 kB]
PDS_MBN320E_3301_pl-PL -
m/download/23345496/pds-mbn320e-3301-pl-pl.pdf [98.55 kB]
25PL025_Instrukcja techniczna - Podstawy zabezpieczeń w -
m/download/23345499/25pl025-instrukcja-techniczna-podstawy-zabezpieczen-w.pdf [8.38 MB]
rohs_declaration_MBN320E_en-GB -
m/download/23345497/rohs-declaration-mbn320e-en-gb.pdf [42.04 kB]
DECLARATION_25_3593_11_25 -
m/download/23345498/declaration-25-3593-11-25.pdf [813.16 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co MCB Wyłącznik nadprądowy 6kA 3P B20A MBN320E HAGER
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2686brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
133 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1785brutto |
|
4 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
5405brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
7 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1563brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
500 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3801brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
127 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
000brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
12 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3801brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
119 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
8999brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
2 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1662brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1974 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
8012brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
28 SZT |
10 dni |
Osoby, które kupiły produkt MCB Wyłącznik nadprądowy 6kA 3P B20A MBN320E HAGER kupiły także
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1081brutto |
|
4455 szt |
24h |
|
999 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1881brutto |
|
327 szt |
24h |
|
999 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1187brutto |
|
2965 szt |
24h |
|
999 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
11825brutto |
|
587 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
6626brutto |
|
188 szt |
24h |
|
843 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
8918brutto |
|
35 szt |
24h |
|
999 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
10664brutto |
|
196 szt |
24h |
|
999 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
50301brutto |
|
16 szt |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4922brutto |
|
133 SZT |
24h |
|
20 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
14954brutto |
|
55 szt |
24h |
|
30 szt |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135