Wyłącznik nadprądowy 6kA 4P C20A KMB6-C20/4 32604 KANLUX
Wyłącznik nadprądowy 6kA 4P C20A KMB6-C20/4 32604 KANLUX (32604)
10 dni
Stan magazynowy producenta
143 SZT
Do ulubionych
Parametry techniczne: Wyłącznik nadprądowy 6kA 4P C20A KMB6-C20/4 32604 KANLUX
Parametr Wartość
Liczba biegunów chronionych 4
Klasa ograniczenia energii 3
Napięcie znamionowe 230 V
Prąd znamionowy 20 A
Rodzaj napięcia AC
Szerokość wyrażona liczbą modułów 4
Temperatura otoczenia w warunkach pracy 5 - 40 °C
Zakres częstotliwości 50 - 50 Hz